Biznes

Zestawienie prezentów na walentynki dla gracza

 

Jest Luty, a co za tym idzie zbliżają się Walentynki! Z tej okazji warto podarować sobie mały prezent, który ucieszy drugą połówkę. Przedstawiamy zestawienie niedrogich prezentów na walentynki dla gracza.

Prezent dla chłopaka na walentynki

Wybierając odpowiedni podarunek warto zrobić krótkie sprawozdanie i sprawdzenie, czego osoba obdarowywana jeszcze nie posiada. Na walentynki dobrym pomysłem na prezent może być coś drobnego, na przykład podkładka pod myszkę, gra na komputer lub konsolę, czy mouse bungee.

Popularne gry komputerowe

W ostatnim czasie wyszło wiele nowych i ciekawych tytułów, które zapewnią dobrą zabawę na wiele godzin. Dobrą propozycją jest tytuł wydany przez Polskie studio CD Projekt RED – Cyberpunk 2077. Jest to gra RPG z otwartym światem, a akcja toczy się w 2077 roku w mrocznym mieście Night City. Cyberpunk kosztuje od 160 do 250zł w zależności od platformy, na którą chcemy zakupić grę. Na komputery koszt to około 200zł. Najniższą aktualną cenę można sprawdzić klikając tutaj.

cyberpunk 2077

Podkładki pod myszkę

Wielu graczy zwraca szczególną uwagę na podkładki pod myszkę. Te mogą się różnić od siebie swoimi wymiarami, obszyciem, materiałem i grafiką. Ceny również wahają się od kilkunastu do nawet stu złotych. Wartą do polecenia podkładką jest model SPC Gear Endorphy Cordura. Jest dostępna w trzech rozmiarach: M, L i XL. Wykonane są ze specjalnego materiału od firmy CORDURA, przez co zapewnia doskonałą jakość oraz wytrzymałość. Dodatkowo jest wodoodporna co chroni biuro przed zalaniem i zapewnia również . Ceny wynoszą odpowiednio za wersje M, L i XL: 69zł, 99,99zł i 169,99zł.

podkładka pod myszkę

Mouse bungee

Mouse bungee to proste akcesorium, które podtrzymuje kabel od myszki na biurku. Prosty gadżet może bardzo pomóc w wymagających grach FPS, gdzie liczy się każdy dokładny ruch myszką, a plątający się kabel stawia opór i może spowodować niedokładny strzał. Mouse bungee mogą się różnić się od siebie dodatkowymi funkcjami i kolorowym podświetleniem. Krux Mouse Bungee Scorpius to budżetowy model, który spełnia oczekiwania, a kosztuje zaledwie 39zł. 10 złotych więcej kosztuje model PRO, który dodatkowo ma podświetlane logo producenta i dwa porty USB, służące jako hub.

mouse bungee
22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top