Biznes Gry

Jaki wybrać odpowiedni prezent świąteczny dla gracza?

 

Okres świąteczny zbliża się bardzo szybko, a wraz z nim jak co roku powracają świąteczne zakupy i dylematy. Jaki prezent wybrać, co kupić, aby się spodobało? Prezentujemy zestawienie prezentów w różnych kategoriach cenowych dla graczy! Od podstawowych akcesoriów i gadżetów po droższe sprzęty.

Prezent dla gracza do 50 zł

W kwocie do 50zł możemy zakupić zarówno przydatny prezent, który będzie używany codziennie (np. myszka do komputera), jak i ciekawy gadżet, który będzie ozdabiał półkę na szafce.

Przydatnym i niezbyt drogim prezentem może być Mouse Bungee. Jest to trzymak na kabel do myszki do komputera. Dzięki niemu kabel od myszki nie lata po całym biurku co daje większy komfort z użytkowania komputera, a dodatkowo polepsza ogólny wygląd stanowiska komputerowego. Droższe wersje mają również kolorowe LEDy, które podświetlają biurko.

Krux Mouse Bungee Scorpius to tani mouse bungee, którego cena zaczyna się od 39zł. Jest niewielkich rozmiarów i dobrze spełnia swoją rolę. Jest dostępna również wersja Pro, która jest dodatkowo wzbogacona w HUB USB oraz świecące logo producenta z przodu urządzenia. Dodatkowe dwa porty usb pozwalają podłączyć myszkę bezpośrednio do mouse bungee i np. pendrive. Wersja Krux Scorpius PRO jest droższa o 20zł i kosztuje 59,99zł.

Mouse Bungee Krux

Myszka do gier za 50zł? To możliwe!

W cenie równo 50 złotych jest możliwość zakupu myszki do gier. W tym przedziale ostajemy bardzo dobrą ofertę od firmy Genesis. Ich myszka Krypton 190 zadowoli nie jednego gracza! Niestety ten model nie ma kolorowych światełek, posiada za to dwa dodatkowe przyciski funkcyjne boczne oraz guzik do zmiany DPI (szybkości poruszania się kursora). Produkt posiada bardzo dobre opinie i kosztuje fortuny. Genesis Krypton 190 jest dostępny w popularnych sklepach internetowych i stacjonarnych w cenie już od 49,99 zł.

Genesis Krypton 190

Jaką grę kupić w 2020 roku?

Jeśli myślimy o zakupie gry na komputer, to koniecznie trzeba przemyśleć zakup Cyberpunka 2077! To światowy hit stworzony przez polskie studio CD Projekt RED. Premiera była kilka razy przekładana, ale ostatecznie gra wyjdzie 10 grudnia 2020 roku. Mimo daty premiery w grudniu już możemy ją zakupić w sklepie jako pre-order. Cyberpunk to fabularna gra osadzona w Night City, czyli mieście przyszłości. Wydarzenia w grze mają miejsce w 2077 roku, a gracz wciela się w bohatera nazwanego imieniem V. Mimo, że gra jeszcze nie została opublikowana to zdobyła już kilka nominacji za najbardziej wyczekiwaną grę 2018, 2019 i 2020 roku!

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 wyjdzie na komputery stacjonarne, konsole PS4 oraz Xbox One. Jego standardowa cena wynosi 199zł. Zakupić możemy wersję cyfrową lub pudełkową.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top