Counter Strike

X-kom team zatrudnia psychologa drużynowego

 

          Profesjonalna drużyna, która mierzy wysoko na scenie CS'a musi przejść bardzo wiele. W czasie trwania tej drogi ku regularnemu zwyciężaniu zdarzają się także liczne porażki. W zaistniałych sytuacjach potrzebna jest osoba z zewnątrz, która wesprze zawodników, a również pomoże im zwyciężać stres, który podczas wyższej rangi turnieju, występuje dość często.

           Roszady, które miały miejsce w składzie x-kom teamu sprawiły, że rezultaty tej polskiej organizacji zaczęły się istotnie polepszać. Stomp i spółka otrzymali sporą ilość zaproszeń do turniejów on-line, a także awansowali na zamknięte kwalifikacje do Minora. Ostatnimi czasy forma Polaków uległa spadkowi. Władze x-kom teamu zauważyli ten fakt i wprowadzili do drużyny nową osobę, która może znacząco pomóc graczom.

            Osoba, o której mowa to Urszula Klimczak znana pod pseudonimem Xirreth. W drużynie będzie pełnić znaczącą funkcję, a mianowicie funkcję psychologa drużynowego. Zatrudnienie Pani Urszuli jest dobrym posunięciem ze strony x-kom teamu. Jej doświadczenie jest godne podziwu. Dotychczas preferowała pracę z zespołami League of Legends. Pracowała m.in. w takich zespołach jak Fnatic czy TSM.

              Już niedługo Stomp i spółka wystąpią na kwalifikacjach do IEM Sydney i turnieju LOOT.BET Season 1. Także nie trzeba będzie długo oczekiwać na sprawdzenie efektów pracy drużynowego psychologa. Całej organizacji życzymy coraz lepszych osiągnięć.

Komentarze

Scroll to top