Counter Strike

Jak wymieniać skiny w 2022 roku?

 

Kiedyś, jeszcze przed aktualizacją dotyczącą 7 dniowego ograniczenia dla nowo wymienionych przedmiotów, było wiele stron. służących graczom wymianę swoich skinów. Niestety przez ww. aktualizację Steam, wiele takich stron upadło, a przetrwali Ci, którzy dostosowali swoje strony, do nałożonego ograniczenia. Jedną z najlepszych stron, które obecnie są na rynku jest strona tradeit.gg

Co wyróżnia Tradeit.gg od innych tego typu stron?

Strona do której link znajdziecie TUTAJ, jest bardzo prosta i praktyczna w obsłudze. Jeśli masz kilka tańszych skinów, nie opłaca Ci się ich sprzedawać na rynku Steam, bo prowizje itp. Wtedy z pomocą przychodzi nasza strona, która umożliwia wymianę praktycznie wszystkich skinów. Ciekawą odmianą jest to, że na stronie możemy wymieniać również skrzynki, czy majorowe naklejki, które każdy z nas ma w ekwipunkach.

Dla przykładu wymienię kilka swoich skrzynek, na jeden skin, i pokaże jak wszystko zrobić krok po kroku.
1. Wybrałem wszystkie swoje śmieciowe skiny, i uzbierała się z nich kwota o wartości 1.59$

Następnie wybieramy z listy po prawej stronie, skina którym jesteśmy zainteresowani. Ja wybrałem akurat wybrałem sobie dwa skiny do pistoletów. Wybrałem skiny o mniejszej wartości niż moje, ale nadwyżka zmienia się w insite balance, który będę mógł wykorzystać w przyszłości. Klikamy teraz niebieski przycisk TRADE.

Następnie wyskakuje nam okienko z ofertami, które musimy zaakceptować.

blank
blank

Jak widać, skiny bez problemu do mnie przyszły, a cała transakcja była bardzo prosta. Wymieniłem 25 skrzynek, na skiny. Gdybym chciał sprzedawać to wszystko przez rynek steam, robiłbym to dużo dłużej z uwagi na prowizje itd.

Jeśli, spodobał nam się jakiś skin, lecz nie mamy wystarczającej ilości skinów w ekwipunku o odpowiedniej wartości, to nic straconego, bo możemy doładować saldo na stronie. Minimalna wpłata to jednak 5$, lecz przy każdym doładowaniu dostajemy bonus, który wynosi przynajmniej 25% doładowanych środków. Przykładowo doładowywując stronę za 100$, 25$ dostajemy gratis. Strona akceptuje wiele systemów płatności, które prezentowane są poniżej. W Polsce najpopularniejsza jest oczywiście karta, lecz kryptowaluty jak Bitcoin czy Etherium też są dostępne. Logując się z linku powyżej dostajecie 10% bonusu do pierwszej wpłaty.

blank
metody płatności na Tradeit.gg

Inne funkcje

Strona umożliwia nam również sprzedaż skinów, które obecnie posiadamy. Za każdego skina oferują nam około 60% ceny rynkowej. Pieniądze te możemy wypłacić na swoje konto bankowe. Doładowywując środki na stronę, możemy również bezpośrednio zakupić skiny w zakładce „Store”. Wszystkie skiny są tam taniej o 25%, więc możemy tanio kupić wymarzone przedmioty.

blank

Tak samo jak w przypadku wymieniarki, sklep wyposażony jest w przedmioty o każdej wartości. Możemy znaleźć tu naprawdę drogie przedmioty jak na screenie, ale są też dużo tańsze.

Przykładowo jeśli uzupełnimy środki na stronie o 10$, mogę zakupić takie przedmioty.

blank

Cena przekracza lekko 10$, jednak pamiętajmy że przy każdym doładowaniu dostajemy bonus, więc spokojnie wystarczy nam środków, na trzy na prawdę ładne skiny.

Gdybyśmy kupili te przedmioty na rynku steam to zapłacilibyśmy kolejno.
AK-47 | Elitarny (lekkie zużycie) – 10,41PLN
M4A1-S | Wspomnienie (lekkie zużycie) – 12,03PLN
AWP | Gałęźnica (lekkie zużycie) – 30,45PLN
Łączna cena na rynku to 52,89 PLN, natomiast doładowując Tradeit.gg za kwotę 10$, płacimy 42,71PLN, a na stronie mamy 12,50$ (kwestia bonusów). Czyli kupując te same skiny na stronie płacimy 10,19PLN mniej, i mamy jeszcze 2$, na inne zakupy.

Bonusy za wymiany

Wymieniając skiny na stronie, otrzymujemy jeszcze dodatkowe tickety. Tickety te służą nam do zapisania się do giveawayeów. Przykładowo wymieniając skiny o wartości 15$, otrzymujemy 15 ticketów. Przy odrobinie szczęścia możemy wygrać konkurs. Strona oferuje nowy konkurs co godzinę, dzień i co tydzień.

blank

Podsumowując

Tradeit.GG, to bardzo interesująca i przydatna strona, jeśli chcemy sprzedać, wymienić bądź kupić skiny. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, i przetestowaniu usług, a gwarantujemy 100% zadowolenia 🙂

Komentarze

Scroll to top