Fortnite

Wcale nie turniej z pulą 500.000$ czyli Fortnite Secret Skirmish!

 

Epic Games na swojej stronie zamieściła informacje dotyczące najbliższego turnieju Fortnite.

 

FANI RYWALIZACJI W FORTNITE:
Szczęśliwego nowego roku! Wchodzimy w rok 2019 z przytupem i specjalnym turniejem tylko dla zaproszonych, nazwanym Secret Skirmish. Nie mówcie nikomu, ale pula nagród w tym dwudniowym wydarzeniu wyniesie 500 000 USD. Udział w nim wezmą najlepsi gracze z wszystkich dotychczasowych turniejów otwartych.

Chodzą słuchy, że turniej odbędzie się 14 i 15 lutego w tajnej placówce badawczej. Każdy mecz będzie transmitowany na naszych oficjalnych kanałach. Możecie spodziewać się rozgrywek na poziomie TwitchConu lub PAX-u, ale w trakcie dwóch dni rywalizacji zamierzamy także sprawdzić dodatkowe… działania. Wyczekujcie kolejnych komunikatów z informacjami dotyczącymi wydarzenia.

Wykorzystamy też cichaczem ten turniej, aby lepiej przygotować naszą ekipę od transmisji do nadchodzącego tegorocznego Fortnite World Cup. Nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli powiedzieć wam więcej o tym, co musicie zrobić, by wziąć w nim udział.

Na razie nie podano większej ilości szczegółów, ale wątpliwe by te informacje zostały upublicznione.

20-letni fan esportu i nowych technologii. Obecnie student informatyki na Politechnice Śląskiej. W wolnych chwilach grywa w shootery i gry strategiczne.

Komentarze

Scroll to top