Counter Strike

Virtus.pro z zaproszenie na turniej kwalifikacyjny na GameON w Kielcach!

 

Po niedawno zakończonych ESL Mistrzostwach Polski, zamkniętych kwalifikacjach do Minora Berlin 2019 oraz kończącym się sezonie ESEA MDL 31, przyszła pora na kielecki turniej organizowany przez GG League. Punktualnie w południe, 14 czerwca, polska organizacja ogłosiła ostatnią zaproszoną drużynę na czwarty turniej kwalifikacyjny do Good Game League 2019. Została nią doskonale znana formacja Virtus.Pro!

 

Dla Polaków będzie to trzeci turniej LAN w ciągu trzech tygodni. Dodajmy, że w 2019 roku, bo licznych zmianach Virtus.Pro pojawiło się w Polsce na turnieju OFFLINE jedynie dwa razy. Virtus.Pro zajmuje obecnie 50 miejsce w ogólnoświatowym rankingu HLTV.

Skład polskiej ekipy stanowią obecnie:

– Janusz “Snax” Pogorzelski
– Michał “OKOLICIOUZ” Głowaty
– Michał “Snatchie” Rudzki
– Arek “Vegi” Nawojski
– Michał “MICHU” Muller

Do największych osiągnięć rosyjskiej organizacji należą m.in. zwycięstwo w ESL ONE Katowice 2014, pierwsze miejsce w ELEAGUE Season 1, drugie miejsce w turniejach EPICENTER 2016 oraz 2017, czy zwycięstwo w DH Masters Las Vegas 2017.

Co prawda od ostatniego sukcesu na skalę międzynarodową upłynęło już sporo czasu, ale Virtus.Pro przeżywało największy kryzys w historii istnienia. Wielokrotne zmiany składu, pojedynczych zawodników, czy ról graczy, wcale nie pomogły, a wręcz przeciwnie – zaszkodziły VP.  Przypomnijmy, że Virtus.Pro pojawiło się niedawno przed polską publicznością, zajmując jednocześnie drugie miejsce w ESL Mistrzostwach Polski, gdzie w finale uległo Aristocracy wynikiem 0:2, które skutecznie zrewanżowało się za porażkę w otwartych kwalifikacjach do Minora. Dla Virtusów, będzie to kolejna okazja, aby zagrać przed polską publiką – tym razem w Kielcach!

VP uzupełnia zatem skład zaproszonych drużyn. Znamy już wszystkie teamy, które wystąpią w Kielcach.

Są to:

 

  1. Virtus.Pro
  2. Actina PACT
  3. Tricked
  4. Izako Boars
  5. GamerLegion
  6. Bluejays
  7. Dracarys
  8. Warriors

 

Czwarty turniej kwalifikacyjny do GG League 2019 za 8 dni! Odbędzie się on w dniach 22-23 czerwca 2019 roku podczas GameON Summer 2019. Nie możemy się doczekać!

 

Do zobaczenia!

 

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top