Counter Strike

Europejski minor startuje już jutro!

 

Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej dla Polskich fanów w te wakacje. Team Kinguin oraz 7 pozostałych drużyn stanie w walce o 2 sloty na Faceit Major London 2018! Z tej okazji przygotowałem dla was krótką zapowiedz tego turnieju.

Europejski minor zacznie się 19 Lipca i potrwa do 22 Lipca. W tym czasie 8 drużyn podzielonych na 2 grupy będzie walczyć o wyjazd na Londyńskiego Majora. Minor odbędzie się na Twickenham stadium w Londynie. W puli nagród znajduje się 50 tysięcy dolarów,odpowiednio 30k dla zwycięzcy,15 dla drużyny która zajmie 2 miejsce i 5 dla trzeciej drużyny. 

W grupie A znalazły się: 3DMAX,Ence,LeftOut i Optic. Natomiast w grupie B znalazły się: TEAM KINGUIN,NIP,RedReserve oraz Sprout. Z kazdej grupy wychodzą dwie drużyny: Zwycięzca meczu wygranych oraz zwycięzca meczu druzyn z bilansem 1:1.

Grupę A rozpoczniemy spotkaniem Optic vs 3dMax. Nastepnie zmierzą się ze sobą zawodnicy Ence oraz LeftOut. W grupie B natomiast najpierw zmierzą się ze sobą Polacy z Team Kinguin oraz Sprout. Po zakończeniu tego spotkania przeniesiemy się na Szwedzkie derby,czyli spotkanie NiP vs RR. 

Początek pierwszego meczu już w Czwartek o 15:30.

Komentarze

Scroll to top