Counter Strike

Unity Female odpada z walki o kontrakt menadżerski Łomża Zero Esport Tour!

 

Kolejny dzień zmagań w ramach turnieju Łomża Zero Esport Tour rozpoczęło spotkanie dwóch przegranych z dnia poprzedniego. Na przeciwko siebie stanęły zawodniczki Unity Female oraz chłopcy z ADHD Gajming. 

 

Overpass

Już na początku JuLKaa dostarczyła nam niesamowitych emocji, trafiając trzykrotnie w rundzie pistoletowej. Pierwszy raz złamano zasadę wygranych rund anty-eco i już na początku na ekranach widzieliśmy remis. Swoimi umiejętnościami w ósmej rundzie popisał się hyCEL, który na monsterze pozbawił życia czwórce oponentów. Po chwili jedyną drużyną, która na swoje konto przypisywała punkty okazał się skład defekta. Serię wygranych rund przerwał wybuch bomby, po którym na ekranie pojawił się wynik 8:3. Mogłoby się wydawać, że jest to pierwszy krok do powrotu, tak się jednak nie stało a wiadro zimnej wody na Unity Female wylali zawodnicy ADHD Gajming. Do końca pierwszej części spotkania ekipa Angieee przebudziła się tylko raz. Rezultat końcowy połowy spotkania sprzyjał defektowi- 11:4. 

 

Kolejna runda pistoletowa ponownie trafiła na konto zawodniczek Unity Female, przywracając nadzieję na kolejną część overpassa. Niestety dziewczynom nie udało się zatrzymać ataku na bombsite B w kolejnej rundzie, gdzie trzecia po zamianie stron, stała się dla ADHD Gajming jedynie formalnością. Agresja drużyny Angieee pokazała, że zawodniczki nie odstają skillowo od przeciwników, co nie przyniosło końcowo większych efektów. Jeden stracony punkt nie przeszkodził zespołowi defekta dociągnąć mapę do końca, wygrwając 16:6. 

 

Train

Ostatnia szansa dla Unity Female na pozostanie w grze o kontrakt menadżerski. Dziewczyny rozpoczęły traina po stronie antyterrorystów, fantastyczne ustawienie na bombiste A nie przeszkodziły Pstryczkowi w rozegranu genialnej rundy, przynoszącej pierwszy punkt swojej drużynie. Pierwsze starcie z pełnym wyposażeniem wygrały zawodniczki Unity Female, lecz nie udało się kontynuować passy. W potyczce o piąte oczko na mapie, kalaejj agresywną zagrywką na zamku zdobyła otwierające zabójstwo, przynoszące ogromną przewagę którą szybko zniwelował defekt zostając w clutchu jeden na jednego z Madzix. Zimną krew zachowała zawodniczka Unity Female i rozbroiła bombę. Podobnie jak na overpassie, ADHD Gajming po stracie jednego punkta, wraca z kilkoma zdobytymi pod rząd. W jedenastej rundzie POLIN podjęła nietypową decyzję kupując broń SCAR-20. Pstryczek niczym w koszmarze, wyrwał runde z rąk Unity Female broniąc bombę na dwie przeciwniczki. Trzeci punkt trafił na konto dziewczyn po świetnym zagraniu JuLKii. Momentalnie później, dziewczyny poradziły sobie bezproblemowo z zdobyciem kolejnego oczka na swoje konto i zakończyły połowę spotkania wynikiem 5:10. 

 

Po zamianie stron Unity Female rozegrały perfekcyjną pistoletówkę. W anty-eco pojawiło się wiele błędów, które umożliwiły ADHD Gajming zdobycie 11 oczka na konto. Angieee udowodniła swój kunszt snajperski otwierając walkę o 19 rundę, a zakończyła ją Madzix pokonując w clutchu kagifę oraz hyCEL`a. Skład defekta rozpoczął walkę o zakończenie spotkania, które po chwili miało swój kres. Rezultat traina- 16:7.

Komentarze

Scroll to top