League Of Legends

Ultraliga- znamy pary półfinałowe!

 

Faza regularna ultraligi już za nami, co oznacza, że wkraczamy w świat gier best of 5. 6 najlepszych drużyn spotka się na Summoner`s Rift w walce o tytuł najlepszej drużyny w Polsce. Pierwszymi starciami były mecze ćwierćfinałowe pomiędzy Avez i Piratesports, oraz Pride i Illuminar Gaming.

 

1. Avez vs Piratesports

Piraci, po dosyć średnim sezonie zasadniczym, nie byli w tym starciu znaczącym faworytem. Mimo to, oddali Avez tylko jedną mapę, a przez pozostałe przeszli w dość dominującym stylu. W dwóch z trzech wygranych spotkań, do zwycięstwa poprowadził ich Kackos wraz ze swoim Gankplankiem, który (podobnie jak drużyna) także jest piratem.

 

2. Pride vs Illuminar Gaming

Tuż przed meczem, większość osób spodziewała się szybkiego 3:0 dla Illuminar. Tymczasem obejrzyliśmy pięć niezwykle wyrównanych map, z których ta ostatnia była po prostu niezwykle emocjonująca. Końcowo, zwyciężyło Illuminar, którym wygranie na pewno ułatwiła 12:0:3 LeBlanc kontrolowana przez Kashtelana.

 

W przyszłym tygodniu, czekają nas starcia Illuminar vs Piratesports oraz (prawdopodobnie najbardziej wyczekiwany mecz tej fazy) Devils.one vs Rogue Esports Club. Oba te spotkania można zobaczyć na kanale twitch, youtube, bądź w telewizji Polsat Games.

 

 

 

Szesnastolatek z województwa śląskiego. Interesuję się e-sportem,siatkówką, muzyką, szczególnie klasyką. email kontaktowy: [email protected]

Komentarze

Scroll to top