Biznes CS:GO

Jak zarabiać pieniądze grając w CS GO?

Każdy fan wieloosobowej strzelanki pierwszoosobowej CS:GO, która została wyprodukowana przez znane na rynku softwarowym firmy: Valve Corporation i Hidden Path Entertainment, ma nie tylko szansę na doskonałą zabawę, ale również zarabianie prawdziwych pieniędzy. To, obok gier hazardowych, które są na bieżąco klasyfikowane w ranking kasyn online, jeszcze jedna możliwość na podreperowanie domowego budżetu gracza online.

W grze CS:GO do walki stają dwie drużyny: terroryści i antyterroryści. Każda z nich ma za zadanie wyeliminować drużynę przeciwną lub zrealizować określone cele. I tak, terroryści muszą podłożyć bombę lub zapewnić ochronę wszystkich zakładników, a drużyna antyterrorystów ochraniać strefę detonacji przed działalnością przeciwnika i nieść pomoc wszystkim zakładnikom. Gracze mogą korzystać z różnych trybów gry i zarabiać prawdziwe pieniądze na siedem różnych sposobów. Na koniec każdej rundy, internauci otrzymują nagrody, które wypłacane są w walucie wirtualnej. Dzięki niej mogą zakupić lepsze wyposażenie i dodatkowe opcje w kolejnej rundzie. Istnieje również możliwość zdobycia nagród drużynowych, zarówno za wygraną, jak i za przegraną oraz nagród indywidualnych za wykonane zadania oraz nagrody za zabójstwa. Oprócz tego przewidziane jest także nałożenie kary pieniężnej za użycie ognia bratobójczego.

Od 2013 roku, gracze którzy wybiorą Counter- Strike mogą również brać udział w turniejach e-sportowych, sponsorowanych przez wydawcę tej gry. Wydarzenia globalne są finansowane przez Valve oraz innych dostawców. Profesjonalni gracze CS:GO cieszą się ogromną popularnością, podobną do piłkarzy ze znanych klubów sportowych. Wielu z profesjonalnych graczy otrzymuje stałą pensję sponsorską. Słynne drużyny otrzymują nagrody pieniężne o wartości nawet do 500 000 USD. Należy jednak pamiętać, że prawdopodobieństwo utraty wszystkich oszczędności przez gracza jest bardzo wysokie.

Dodatkowo wiele firm oferuje także skórki, czyli wykończenia broni w tej grze oraz opcje hazardowe, takie jak wirtualna ruletka i obstawianie meczów profesjonalnych graczy CS:GO, w których walutą są elektroniczne przedmioty z gry lub kredyty uzyskane z ich depozytów. Według polskiego Ministerstwa Finansów, takie praktyki nie klasyfikują się jako gra hazardowa i zasadniczo są legalne. Dodatkowo, uczestnicy gry mogą brać udział w turniejach amatorskich; w zawodach drużynowych, jak i mistrzostwach 1 vs 1. Poza tym, wszyscy fani mają także możliwość zarobienia prawdziwych pieniędzy dzięki sprzedaży konta ze wszystkimi skórkami oraz zdobytymi poziomami. Wielu grających transmituje przebieg rozgrywki na żywo lub umożliwia pobieranie takich filmów. Istnieje również szansa zostania parterem Twicha lub YouTube; na Twichu autor dostaje pieniądze, a na YouTube zarabia na reklamach. Wypłata zdobytych nagród jest możliwa przez metody płatności takie, jak: Qiwi, WebMoney, Yandex, Visa, MasterCard, Bitcoin oraz Ethereum.

Komentarze

Scroll to top