Eventy

Turniej Good Game League podczas GameON w Kielcach.

 

Jeszcze nie opadł kurz po ostatniej informacji o trzecim przystanku sezonu Good Game League 2019 w Olsztynie, a już możemy ogłosić kolejne e-sportowe wydarzenie, tym razem podczas GameON w Kielcach.

 

Rozgrywany na GameON turniej CS:GO w którym udział wezmą topowe drużyny z Polski i Europy to prawdziwy rarytas dla wszystkich miłośników e-sportu, którzy powinni zapisać datę 22 i 23 czerwca w swoim kalendarzu. To właśnie na GameON odbędzie się czwarty przystanek sezonu Good Game League 2019. Będzie to kolejne na skalę ogólnopolską wydarzenie, które po Warszawie, Swarzędzu i Olsztynie, przeniesie się do stolicy województwa świętokrzyskiego.

 

Podczas trwającego dwa dni turnieju CS:GO udział weźmie 8 znakomitych zespołów z czołówki światowego rankingu Counter-Strike. Drużyny otrzymają bezpośrednie zaproszenie od organizatora, bądź będą musiały wywalczyć slot w kwalifikacjach ONLINE. Pierwszy dzień zmagań, to rozgrywki grupowe, drugi zaś to faza play-off.

 

Zwycięzca kieleckiego turnieju CS:GO otrzyma bilet na wielki finał sezonu GG League 2019, który będzie miał miejsce w lipcu na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Przypominamy, że pula nagród poznańskich finałów wyniesie 100 tysięcy euro!

 

Nie zabraknie gwiazd światowych drużyn z którymi będzie można się spotkać i zrobić sobie zdjęcie. To jedna z niewielu niepowtarzalnych okazji do zobaczenia najlepszych zawodników światowej czołówki CS:GO na żywo.

 

Tegoroczna edycja GameON, zmienia swoją formułę i nabiera nowego znaczenia o niespotykanej dotąd randze. GameONSummer to prawdziwy festiwal gamingu, podczas którego organizatorzy zamierzają celebrować początek lata. Oprócz wydarzeń czysto e-sportowych, na GameON każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie strefy expo z producentami sprzętu gamingowego, będą koncerty z gwiazdami młodego pokolenia, planujemy strefę aktywnego wypoczynku z atrakcjami takimi jak laser-tag czy gigantyczne piłkarzyki, festiwal food trucków z prawdziwego zdarzenia oraz masa innych atrakcji, jakich nie dane było zobaczyć podczas żadnych dotychczasowych edycji.

 

fot. GameOn

Komentarze

Scroll to top