Counter Strike

TOAO CORAZ BLIŻEJ VIRTUS.PRO?

 

Kilka dni temu Internetem wstrząsnęła wiadomość o rzekomym końcu kariery przez znanych polskich zawodników: Jarosława "pashaBiceps" Jarząbkowskiego oraz Filipa "NEO" Kubskiego, tym samym wywołując kontrowersje, kto powinien ich zastąpić w znanej na całym świecie marce- Virtus.pro.

 

Trzynastego grudnia Jarek „DeKay” Lewis na portalu vpesports zamieścił artykuł, w którym poinformował o przyszłości rosyjskiej organizacji. Pewnym wręcz było, że skład zostanie zbudowany wokoło utalentowanego, dwudziestoletniego snajpera – Michała "snatchie" Rudzkiego. Pod znakiem zapytania pozostawał morelz, oraz MICHU. Jak już teraz możemy stwierdzić, Michał Müller pozostanie w składzie.

 

W końcu doczekaliśmy się także informacji, odnośnie trzeciego zawodnika. Jak już wiemy, pomiędzy organizacją a obecnym zawodnikiem rezerwowym AGO Esports- Mateuszem "TOAO" Zawistowskim, są prowadzone rozmowy, które prawdopodobnie dążą w dobrą stronę. Nie posiadamy nadal informacji, jakich dwóch pozostałych graczy miałoby uzupełnić skład.

 

Komentarze

Scroll to top