Counter Strike

GOB B ogłasza zakończenie kariery profesjonalnego gracza!

 

Dziś koło godziny 14:00 dowiedzieliśmy się, że 32 letni Fatih "gob b" Dayik reprezentujący barwy Niemieckiego BIG, kończy swoją przygodę z graniem na pro scenie.

Na stronie BIG pojawił się oficialny komunikat dotyczący całej sprawy:

 

"Jak wielu z was już zgadło, zakończę karierę jako zawodnik. Przede wszystkim chcę podziękować wszystkim fanom i mojemu zespołowi. Bez ciebie nigdy bym tak długo nie grał. Byłaś moją motywacją i inspiracją.

Mam wiele wiadomości, których nie powinienem przestać grać. To nie koniec i oczywiście będę nadal BIG. Po prostu czułem, że nadszedł czas, abym przyjął nową rolę. Zespół i kierownictwo chcą mnie wspierać pod każdym względem i bardzo to doceniam. Może niektórzy z was są smutni, ale zapewniam was i podkreślam, że to nie koniec. To nowy rozdział i mam nadzieję na wsparcie, które mi udzieliłeś podczas mojej kariery.

Mam nadzieję, że rozumiesz, że chcę mieć trochę czasu dla mojej rodziny i przyjaciół, zanim przejdę do nowej roli w BIG, która przez te wszystkie lata była zdecydowanie za krótka. Oczywiście zawsze będę stał za zespołem i liczę na twoje wsparcie. Mieliśmy rozczarowujące sześć miesięcy, ale teraz potrzebujemy cię bardziej niż kiedykolwiek. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby się poprawić, ale potrzebujemy cię, aby to zrobić #gemeinsam. Mam nadzieję, że zrozumiesz i zrozumiesz moją decyzję. Potrzebuję tylko krótkiej przerwy, aby przygotować się na nadchodzące zadania. Mam plany, na które możesz się spodziewać. Mam nadzieję, że rozumiesz moją decyzję i jestem pewien, że razem znów będziemy mieć wspaniałe i piękne chwile."

 

CEO niemieckiej drużyny nie kryje wdzięczności do byłego gracza, mówiąc:

"Bez wątpienia pomógł wepchnąć BIG na najwyższe szczeble esportu. Jestem wdzięczny, za jego wszystkie wysiłki, pot i ciężką prace, którą włożył w naszą rodzinę. Jest prawdziwym przywódcą i osobą, na którą tak zawsze będę patrzeć."

 

Podczas swojej kariery trwającej od 2003 roku Fatih między innymi z BIG doszedł do 1/4 PGL Major Kraków 2017 oraz FACEIT Major 2018!

 

Oto film, która berlińska organizaja przygotowała z tej okazji: https://www.youtube.com/watch?v=LbOTkqDyZsQ

 

 

źródło: http://bigclan.gg/a-new-chapter/

zdjecie: hltv

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.

Komentarze

Scroll to top