League Of Legends

Tak uważam że ta piątka jest w stanie być najlepszą drużyną w Polsce – wywiad z Veggim

 

Dwunastego stycznia biężącego roku, poznaliśmy skład Illuminar Gaming na obecny sezon. Trenerem formacji jest  Fryderyk "Veggie" Kozioł 

Z tej okazji postanowiliśmy porozmawiać z Veggim między innymi o zaistniałej sytuacji. Zachęcamy do zapozniania się z treścią wywiadu!


– Przedwczoraj (12.01.2019r.) poznaliśmy skład Illuminar Gaming na obecny sezon.
Czy uważasz, że ta piątka ( Raven, Crazy, Kashtelan, Puki style, delord) jest w stanie, powtórzyć sukcesy z poprzedniego sezonu?

Veggie – Tak, uważam że ta piątka jest w stanie być najlepszą drużyną w Polsce. Ale wiadomo, że jest to mniejsza szansa niż kiedyś. Jest Rogue które wygląda bardzo dobrze na papierze, oraz EPC które będzie mieszkać razem. Obie te ekipy będą grać znacznie więcej niż my, więc muszę się skupić na skutecznym trenowaniu. Nie jesteśmy faworytami, ale to nie znaczy że nie będę walczył o puchary w Polsce. Cel minimalny to drugie miejsce, aby dostać się na EU masters a każdy gorszy wynik to porażka.

– Jak idą drużynowe przygotowania do następnego sezonu?
Veggie -Trenujemy od około 3 tygodni. Na razie nie mamy żadnego stylu gry, ani konkretnych stałych elementów gry. Wszystko jest rozkopane i w fazie "budowy". Wydaje mi się że dopiero w 2 czy 3 tygodniu Ultraligi, będziemy potrafili zagrać na wymaganym poziomie.

– Co teraz z Hatchým?
Veggie – Z Hatchy będzie walka na miecze. Będziemy się bić. Mamy lekkie zatarczki słowne, gdyż każdy z nas chce wygrać. Wydaje mi się, że mi mniej zależy na tej walce, co widzom, czy samemu Adrianowi. Mi zależy na eu masters. Uważam, że skład marki Kinguin jest silny ale nie zapominajmy, że to Rogue jest faworytem. Do tego, statystycznie, jedna z pozostałych 5 drużyn też będzie grała lepiej, niż można się spodziewać.

Gdybyś mógł stworzyć na tę chwilę, najlepszy skład stworzony tylko z Polaków, to jakby on wyglądał?
Veggie – Na dzień 14.01.2019: Icebeasto, Jankos, Kasztelan (tylko musiałby ze studiów zrezygnować dla tego składu), Vander, Jactroll

– Czy będziesz udostępniać kolejne nagrania z serii, "Jak polski Roccat gada na scenie LCS"?
Veggie – Będę udostępniać gdy będę miał przerwy w trenowaniu czy pomiędzy sezonami. Albo jak odpadniemy.

– W jakim duecie, komentuje Ci się najlepiej?
Veggie – Nie myślę o tym za dużo. Z każdym jak komentuje to są plusy i minusy. Wydaje mi się, że teraz jak ja będę mniej komentować to będzie coraz ciężej mi się zintegrować z innymi i wtedy będę mógł na to odpowiedzieć. Gdy komentowałem to było mi bez różnicy.

Dlaczego na twoim profilu na gamepedii, widnieje flaga USA? 
Veggie – Urodziłem się w USA więc mam taką flagę. Do Polski rodzice chcieli wrócić więc przyleciałem jak miałem 11 lat.

Dziękuje bardzo, za udzielenie wywiadu, oraz życzę sukcesów na scenie esportowej!


Fot. https://www.facebook.com/VeggieLOL

Komentarze

Scroll to top