Counter Strike

Szokujące zmiany w Mousesports!

 

Niemiecka organizacja Mousesports została założona w 2002 roku. Zaczęła osiągać sukcesy na scenie już od początku swojej działalności. Przewinęło się przez nią kilku bardzo uzdolnionych zawodników, którzy zdobyli z nią medale oraz kwalifikowali się na najpopularniejsze turnieje.

 

Zespół myszek składał się z następującego składu: Robin ‘ropz’ Kool, Miikka ‘suNny’ Kemppi, Tomáš ‘oskar’ Šťastný, Martin ‘STYKO’ Styk, Chris ‘chrisJ’ de Jong. W międzyczasie, w składzie przewinął się Polak – Janusz ‘Snax’ Pogorzelski, lecz nie odpowiadała mu rola w drużynie i postanowił wrócić do Virtus.pro. Dziś do fanów niemieckiej organizacji dotarła szokująca wiadomość. Dwóch zawodników zostało zwolnionych i nie będzie dłużej tworzyć ekipy Mousesports. Mowa tutaj o graczach ‘chrisJ’ oraz ‘STYKO’. Obaj zawodnicy mocno zasłużyli się niemieckiej drużynie swoimi clutchami, ace’ami oraz niesamowitymi fragami. Jednak nie zmienia to faktu, iż ‘chrisJ’ pożegna się z drużyną po prawie sześciu latach współpracy, a ‘STYKO’ po około roku. Wraz z zawodnikami swoją posesję stracił również trener Sergey 'lmbt' Bezhanov.

 

Dotychczas zarząd Mousesports nie podał informacji dlaczego zdecydował się na taki ruch. Być może zmiany te spowodowane są brakiem awansu na majora. Pewnym jest, że drużyna mysz będzie teraz budowana wokół trzonu złożonego z trzech zawodników jakimi są: Robin ‘ropz’ Kool, Miikka ‘suNny’ Kemppi oraz Tomáš ‘oskar’ Šťastný. Miejmy nadzieję, że niemiecka organizacja szybko znajdzie godnych następców, którzy prędko wdrożą się w zmysł taktyczny drużyny i pomogą jej osiągać kolejne sukcesy.

Iluzjonista, uczeń, gracz, w wolnym czasie redaktor pasjonujący się sceną Counter Strike Global Offensive.

Komentarze

Scroll to top