League Of Legends

Svenskeren w Cloud9… Oraz niezwykły Tweet który powala hejterów!

 

Dwa dni temu (27 listopada) Cloud9 ogłosiło, że do głównej drużyny League of Legends w miejsce Juan "Contractz" Arturo Garcia, wstępuje Dennis "Svenskeren" Johnsen! Oto z jakim dopiskiem skomentował Jack Etienne – CEO Cloud9

“We’ve gone head-to-head against Svenskeren for a couple of years now and his skillset wasn’t lost on us. He’s clearly brought a lot to TSM and the NA LCS and we’re eager to see what he puts together for us here at Cloud9. Welcome, Sven!” 

Svenskeren już jakiś czas jest widziany w na amerykańskiej scenie i zastępuje Juan'a który – Mimo początków na profesjonalnej scenie prezentował się bardzo dobrze. Co traci, a co zyskuje na tym Cloud9?  Traci definitywnie świeżość – Wiemy czego się spodziewać po Dennis'ie, natomiast Contractz wciąż potrafił jeszcze zaskakiwać. Natomiast na pewno zyskuje światowej klasy gracza, do którego – po prostu nie możemy mieć większych zarzutów. Ostatnio nie popisuje się jak np.: MikeYeung, ale czy pojedyńcze zagrania, są czymś czego może oczekiwać drużyna pokroju C9? Sven jest jak skała. Skała na której mogą oprzeć cały plan na grę. Wiedzą, że nie zawiedzie. Jednak reakcje fanów, nie były zbyt przychylne, oczekując raczej innych osób na miejsce Juan'a. Jednak więcej o tym – W drugiej części tego artykułu.


Zwykły, spokojny dzień. Ptaszki ćwierkają, kotki sprawiają, że ptaszki przestają ćwierkać, a pieski sprawiają, że ptaszki ćwierkają na nowo. Słoneczko świeci (Chociaż… Może niekoniecznie), piękna pogoda, wszyscy żyją swoim życiem. Ależ nie! Witamy w NA! Cloud9 na swoim oficjalnym Twitterze opublikowało takiego Tweet'a,  mając być odpowiedzią na liczne komentarze osób,  którym transfer Svena niekoniecznie się podobał. Były to np.: 

Użytkownik Twitter'a @ArtemisAssassin : "This is the worst trade deal in the history of deals."

Oraz inna osoba @zarak1kenpaci : "wake me up when season 8 ends"

Jednak, Cloud9 postanowiło w szybki (I skuteczny!) sposób uciszyć wszystkie osoby, którym transfer Svena sie nie podobał tym oto wpisem :

"i think its hilarious u kids talking shit about @C9Svenskeren. u wouldnt say this shit to him at lan, hes jacked. not only that but he wears the freshest clothes, eats at the chillest restaurants and hangs out with the hottest dudes. yall are pathetic lol"

Chyba nikt do tego tłumaczenia nie potrzebuje… A jeśli jednak, to w skrócie C9 w donośny sposób, mówi o tym, jakby "badass'em" Sven jest, kiedy to nosi najlepsze ubrania, je w najlepszych restauracjach czy jest po prostu napakowany przez co, nikt z hejterów, nie ośmieliłby się powiedzieć tych obelg prosto w twarz. Krótko mówiąc – You didn't expect that. W związku z tym przenosinami Dennisa, wiele osób podzieliło się swoimi przemyśleniami, niekoniecznie pomyślnymi w strone Sven'a. Jednak nie było jednej, bardziej wypływowej osoby, która wypowiedziałaby się źle na temat duńskiego junglera. Doublelift mówił o tym, jak świetnym był dla niego współgraczem i po prostu profesjonalistom – Wyznał, że Dennis zawsze bardzo wspierał innych zawodników psychicznie, zawsze był spokojny i opanowany, przez co drużynie powodziło się po prostu lepiej. Dbał o atmosferę i nie było osoby, która by go nie lubiła. Natomiast w odpowiedzi do Tweet'a C9, @KeepSmilingC9 dodaje :

 

"Sven isn't so great? Are you kidding me? When was the last time you saw a player with such camp control and movement in the jungle? Dennis puts the game in another level, and we will be blessed if we ever see a player with his skill and passion for the game again."

 

I myśl z którą was zostawie w tym artykule, czyli :

 

"Contractz breaks records. MikeYeung breaks records. Svenskeren breaks the rules. You can keep your statistics. I prefer the magic."

20 letni pasjonat esportu, Ligi legend i wierny fan Fnatic

Komentarze

Scroll to top