Counter Strike

Staże w esporcie nie tylko dla fanów gier. Rusza druga edycja programu Road to ESL

 

Największa na świecie firma esportowa rusza z drugą edycją programu Road to ESL. Pierwsi stażyści pracują już na stałe i realizują projekty o skali globalnej.

 

Road to ESL to pierwszy taki program stażowy na rynku. Jest to niepowtarzalna szansa na naukę i pracę pod okiem fachowców z ogromnym i unikalnym doświadczeniem w błyskawicznie rozwijającej się branży esportowej.

 

Oferta staży skierowana jest do ludzi młodych (powyżej 18 roku życia), studentów i absolwentów, którzy interesują się esportem, a jednocześnie chcieliby nabyć kluczowe umiejętności, które pomogą im rozwijać się w każdej branży. Co istotne różnorodność pozycji stażowych jest tak duża, że nawet osoby, które nie są esportowymi entuzjastami wyniosą z nich wartość i rozwiną swoje umiejętności.

 

Staż będzie odbywał się w pełnym wymiarze godzin (40 h/tygodniowo), a okres trwania to sierpień 2019 – styczeń 2020. Przyjęci kandydaci mogą liczyć na wynagrodzenie w wysokości 1500 złotych netto.

 

Podczas drugiej edycji stażu, poszukiwani są kandydaci na konkretne stanowiska, w Katowicach oraz Warszawie:

 

  • Human Resources (Katowice) – główne zadania to wsparcie procesów oraz rozwiązań w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, w tym rekrutacji i adaptacji pracowników, zarządzania szkoleniami, bazami danych, zarządzanie benefitami pracowniczymi (opieka medyczna, Multisport), a także współpraca z biurem rachunkowym w zakresie umów, płatności, administracji urlopami, etc.;

 

  • Redakcja esportowa (Katowice) – research informacji o turniejach esportowych, zawodnikach i działaniach w social media, tworzenie prezentacji dla komentatorów esportowych oraz współpraca z nimi;

 

  • Travel (Katowice) – booking biletów lotniczych zarówno dla graczy, jak i dla pracowników, współpraca z firmami oraz poszukiwanie nowych kontrahentów, tworzenie planów pomocy oraz pomoc przy obsłudze graczy podczas eventów, pomoc w prowadzeniu dokumentacji;

 

  • Zarządzanie projektami/Analiza danych (Katowice) – tworzenie kosztorysów realizowanych projektów międzynarodowych oraz krajowych w obszarze esportu, raportowanie finansowe w trakcie i po zakończeniu projektu;

 

  • Sprzedaż (Warszawa) – wspieranie działu sales podczas spotkań z klientami, udział w sesjach kreatywnych przy tworzeniu nowych produktów, uzupełnianie ofert i prezentacji sprzedażowych.

 

Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia stażu, a najlepsi, po jego zakończeniu, będą mieć szanse na stałe zasilić szeregi ESL Polska.

 

Informacje dotyczące sposobu zgłaszania swojej kandydatury oraz zasady programu dostępne są tutaj.

 

ESL Polska stawia na młodych

 

To kolejna edycja programu stażowego od ESL Polska, który miał swój początek w październiku 2018 r. Podczas pierwszej odsłony Road to ESL, do warszawskiego i katowickiego oddziału ESL Polska trafili stażyści, którzy od października do marca 2019, nabywali konkretnych umiejętności praktycznych, wdrażając się w zarówno regionalne jak i międzynarodowe projekty prowadzone przez polski oddział ESL, takie jak na przykład Intel Extreme Masters Katowice 2019, czy ESL Mistrzostwa Polski.

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top