Valorant

Skąd pobrać Valorant?

 

Valorant to nowy FPS od Riot Games. Wielu graczy dostrzega w nim bezpośrednie zagrożenie dla popularnego CSGO. Valorant oficjalnie zadebiutował 2 czerwca 2020 roku, jednak już kilka miesięcy wcześniej gracze mogli uzyskać dostęp do zamkniętej bety poprzez oglądanie transmisji na twitchu.

Od daty premiery gra dostępna jest dla każdego. Warto tutaj zaznaczyć, że jest to gra Free To Play, czyli nie trzeba za nią płacić. Skąd zatem pobrać Valorant?

Jak pobrać Valorant?

Valorant skąd pobrać? To bardzo proste! Producentem Valoranta jest Riot Games, więc jeśli jeszcze nie posiadasz u nich konta to musisz je utworzyć.

Aby zagrać w Valorant wystarczy wejść na oficjalną stronę producenta PlayValorant.com. Naszym oczom ukazuje się czerwony przycisk „Graj teraz” zlokalizowany na środku ekranu. Po jego kliknięciu mamy do wyboru dwie opcje. Wybieramy odpowiednią dla siebie, jeśli już posiadamy konto Riot to logujemy się na nie, jeśli nie to je tworzymy.

jak zagrac w valorant

Zobacz też: Wymagania sprzętowe Valorant! Ile GB waży gra?

Po zalogowaniu możemy pobrać grę, jednak po kliknięciu guzika „Pobierz” musimy jeszcze potwierdzić swoją datę urodzenia. Teraz możemy już pobrać launcher Valoranta. Cała gra wraz z klientem waży około 8GB.

Zapraszamy do grupy na facebooku – Valorant Polska, społeczności fanów gry Valorant!

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top