Valorant

Byłem AFK i nie mogę znaleźć meczu!

 

VALORANT i jego funkcjonalności wprowadziły wiele zamieszania do gatunku FPS, jednak większość z nich naprawdę ma sens. Ostatnio do gry trafiła łatka wprowadzająca system który ma zniechęcić graczy do bycia AFK. System ma bowiem wyłapywać graczy którzy są bez ruchu przez sporą część meczu i karać ich dłuższym czekaniem na kolejny mecz. Nie jest to może wielka kara, lecz teraz ktoś chociaż pomyśli przed akceptacją meczu czy w ogóle w nim weźmie udział. Kara czasowa ma stopniowo się zwiększać z nakładem jej zdobywania.

We’re shipping a change that increases penalties for AFKs, which include longer queue restrictions for folks to AFK for multiple rounds. We’ll keep an eye on these restrictions when there’s service instability, but please commit to the games you queue up for.

https://twitter.com/PlayVALORANT/status/1260657314870124544?s=19

Na ten moment niestety nie mamy żadnych szczegółów lecz liczymy na znakomitą funkcje która sprawi że gracze AFK w meczu będą rzadkością.

Zapraszamy do grupy na facebooku – Valorant Polska, społeczności fanów gry Valorant!

Siema, jestem Patryk "P4TRICK" Śpiewak. Siedzę w esporcie od kiedy tylko pamiętam, nawet samemu kiedyś dążyłem do profesjonalnej gry, lecz zostałem przy dziennikarstwie esportowym by nie zapomnieć o swojej pasji jaką jest esport. Obecnie jestem uczniem technikum na kierunku technik informatyk.

Komentarze

Scroll to top