SENSACJA! Mousesports żegna się z Minorem!

Kolejna niespodzianka podcas Europejskiego minora! Mousesports przegrało z Valiance 0:2 i pożegnało się z szansą na awans na Iem Katowice 2019!

Spotkanie rozpoczeło się od mapy Train, która była wyborem "Myszek". Po stronie terrorystów Oskar i spółka zwyciężyli w 7 rundach, co dawało im szansę na powrót w drugiej połowie. Jednak po stronie CT myszy wygrały zaledwie 5 rund i pierwsza mapa wpadła na konto Espiranto i spółki.

Znalezione obrazy dla zapytania espiranto csgo fot. Hltv

Na drugiej mapie, którą był Cache, Valiance po raz kolejny do przerwy prowadziło 8:7. Po zmianie stron Letn1 wraz z kolegami znisczyli drużynę Oskara i pozwolili im na wygranie zaledwie JEDNEJ rundy, kończąc mapę wynikiem 16:8 i całe spotkanie 2:0.

Obecnie trwa mecz Windigo vs North, jak narazie wszystko zmierza ku trzeciej mapie.