Inne

Roller Champions powraca 11 marca w fazie zamkniętej Alfy

 

W dniu dzisiejszym, firma Ubisoft ujawniła daty zamkniętych testów alfa Roller Champions™, sportowej gry drużynowej free-to-play, w której gracze jeżdżą na rolkach, wyprzedzają się, wykonują uniki i zdobywają punkty na arenie wypełnionej fanami. Premiera gry wyznaczona została na rok 2020. Gracze* mogą już zgłaszać się do zamkniętych testów alfa Roller Champions, które rozpoczną się 11 marca o godzinie 18:00 czasu polskiego, a zakończą się 23 marca, na Uplay i Windows PC.

Wyprodukowane przez Ubisoft Montreal przy współpracy Ubisoft Winnipeg i Ubisoft Pune, Roller Champions to nowa sportowa sensacja, dostarczająca zapierającą dech w piersiach, błyskawiczną, drużynową rozgrywkę PvP – na kółkach. Dwie drużyny po trzech graczy walczą ze sobą na arenach całego świata, a gracze są podziwiani przez tłumy krzyczących fanów, reagujących na każdy przechwyt, podanie, unik i wślizg. Celem jest zdobycie punktu po przerzuceniu piłki przez podświetloną obręcz, pojawiającą się nad parkietem.

Faza zamkniętych testów alfa da graczom możliwość podzielenia się uwagami z zespołem producenckim oraz zdobycia unikatowej nagrody w grze, którą będzie można zachować po jej premierze. Podczas zamkniętej alfy, gracze będą mogli sprawdzić dynamiczną akcję i nowe funkcje, takie jak:

  • Personalizacja postaci: Gracze mogą stworzyć postać i skorzystać z listy 70 elementów do jej personalizacji – można dobrać odpowiednie rękawice, rolki, stroje, hełmy czy fryzury.
  • Nowa arena: Zakręty, przewyższenia i inne elementy otoczenia wymagają orientacji w terenie i szybkiego refleksu, szczególnie na największej jak dotąd ujawnionej arenie, Chichén Itzá.
  • Nowe zagrania: Gracze mogą sprawdzić ekscytujące ruchy, takie jak wydłużony wślizg i wślizg w powietrzu, a także nowe zagrania drużynowe, takie jak chwyt i podsadzenie, chwyt i podwójny skok czy chwyt i podwójny wyrzut.


Zarejestruj się już dziś, aby zyskać szansę gry w zamkniętej alfie: www.rollerchampions.com.

Najnowsze informacje na temat Roller Champions i pozostałych gier Ubisoftu znajdują się na stronie news.ubisoft.com . Zapraszamy też do rozmowy poprzez hasztag #rollerchampions.

*Zamknięta alfa jest dostępna dla graczy na całym świecie w każdym momencie, zależnie od dostępności i/lub ograniczeń technicznych i innych, z wyjątkiem Chin Kontynentalnych, Korei i Japonii, gdzie obecna faza testów nie będzie dostępna.

Komentarze

Scroll to top