Inne

Darmowa gra przeglądarkowa dla fanów Gry o tron!

 

Ostatnio przedstawiliśmy ciekawą propozycję na nudy dla fanów gier MMO. Dzisiaj zaprezentujemy wam grę, która zainteresuje każdego fana Jona Snowa, czy rodziny Starków – Przedstawiamy "Game of Thrones Winter is Coming".

 

Twórcą gry jest Yoozoo Games. Inne jego produkcje to m.in. wszystkie części League Of Angels. Gra została wydana w marcu tego roku więc, jest stosunkowo świeża i twórcy wciąż ją rozwijają. Podobnie jak wszystkie gry tego wydawcy, GoT Winter is Coming jest darmowy. Drugą bardzo przyjemną rzeczą dotyczącą tej gry jest to, że nie trzeba pobierać żadnego launchera, ponieważ jedyne czego potrzebujemy, aby cieszyć się grą jest przeglądarka. Oczywiście jest opcja pobrania launchera (i jest to z pewnością wygodniejsze), ale nie jest on konieczny, gdyż na przeglądarce gra działa równie dobrze.

Jak zagrać?
Jest to darmowa gra przeglądarkowa, więc aby zagrać wystarczy załozyć konto i potwierdzić je emailem, klikając tutaj


Grając w Game of Thrones Winter is Coming mamy przeyjemność spotkać sie z grą wielogatunkową bowiem twórcy polączyli elementy gry strategicznej z RPG.
Grę rozpoczynamy od stworzenia własnego rodu szlacheckiego, a następnie staramy się przejąć kontrolę nad całym światem w grze.

By to zrobić, musimy ulepszać własne wojska i kierować nimi w bitwach. Zwycięstwo wymaga zastosowania odpowiedniej taktyki (Ile graczy tyle pomysłów na taktykę), jak i strategii (planowania długoterminowego i odpowiedniego wykorzystywania dostępnych zasobów). Nie możemy zapomnieć też o ulepszaniu własnego zamku, ponieważ cały czas jesteśmy narażeni na ataki innych graczy. Warto też nawiązać sojusze (można namówić kolegów do wspólnej gry :D). 

 

Komentarze

Scroll to top