RENEGADES AWANSUJE NA IEM KATOWICE 2019!

W zakończonym przed kilkoma minutami finale górnej drabinki Azjatyckiego minora, Renegades pokonało Grayhound 2:1 i zapewniło sobie udział w pierwszej fazie Katowickiego majora!

Finałowe starcie rozpoczęło się na wybranym przez Renegades Inferno, na którym do przerwy dominowali zawodnicy Grayhound. Dexter i spółka prowadzili 10:5 po stronie CT. Po zmianie stron, drużyna JKS'a była w stanie wygrać zaledwie jedną rundę i ostatecznie pierwsza mapa wpadła niespodziewanie na konto Grayhound!

Na mapie wybranej przez Grayhound, którą był Mirage mieliśmy bardzo ciekawe i wyrównane spotkanie. Do przerwy 8:7 prowadzili zawodnicy Renegades. W drugiej połowie zawodnicy Grayhound nie mogli się odnalezc i ostatecznie druga mapa wpadła na konto graczy Renegades, którzy wygrali 16:11.

Na Cache, który był trzecią, decydującą mapą dominowali podopieczni Kassada, którzy prowadzili 12:3 do przerwy. Po zmianie stron Grayhound jednak rozpoczeło Comeback. Ostatecznie dexterowi i spółce sił starczyło na zdobycie 10 rund. Jednak to było za mało i to Renegades wygrało 16:13 i zapewniło sobie slot na Majorze!

Warto wspomnieć, że zarówno Liazz jak i Gratisfaction występowali wcześniej w barwach Grayhound.

Grayhound w meczu decydującym zmierzy się z Vici, które wyeliminowało wcześniej MVP PK.