Counter Strike

Valiance ze zwycięstwem w kwalifikacjach do DreamHack Open Summer 2019!

 

Wczoraj w godzinach wieczornych poznaliśmy drugiego uczestnika czerwcowego DreamHack Open Summer 2019. Do szwedzkiego Teamu Ancient dołączyła międzynarodowa drużyna Valiance.

 

Zaproszeni przez organizatorów zawodnicy nie mieli większych problemów z pokonaniem któregokolwiek ze swoich przeciwników.

 

W ćwierćfinale zamkniętych kwalifikacji kompani Rokasa "EspiranTo" Milasauskasa trafili na drużynę Syman. Na przestrzeni dwóch map reprezentanci Valiance oddali swoim przeciwnikom tylko 17 rund i pewnie awansowali do półfinału. (16:10, 16:7)

 

Jeszcze łatwiejszym przeciwnikiem okazało sie forZe, ich półfinałowi przeciwnicy. Po totalnej dominacji na Inferno (16:3) również na Vertigo Rosjanie nie mieli większych szans ulegając na drugiej mapie wynikiem 7:16.

 

W ostatnim BO3 w walce o slota na DreamHack Open Summer 2019 Valiance zmierzyło się z Winstrike. Również w tym pojedynku doszło tylko do 2 map. Były one jednak zdecydowanie bliższe niż poprzednie rozgrywane przez zwycięzców kwalifikacji. Pomimo dobrej postawy teammatów Kirilla "Boombl4" Mikhailova ulegli oni kolejno 12:16 na de_mirage oraz 11:16 na de_inferno.

 

W wyniku wygrania całych kwalifikacji międzynarodowa drużyna powalczy w czerwcu o pulę nagród, która wyniesie 100 000$.

Komentarze

Scroll to top