Counter Strike

Przed nami faza play-in europejskiego ESL Pro League

 

Astralis, Natus Vincere oraz mousesports są pewne występu w play-offach EPL. Jednak przed sześcioma drużynami nadal czeka jeszcze jeden mecz. Mówimy tu o play-inach, z których trzy drużyny zagwarantują sobie udział w play-offach.

Dzisiejsze rozgrywki rozpoczniemy o 14:25 od widowiska FaZe Clanu, między forZe. Ekipa NiKo, w grupie ustąpiła Myszą, z którymi w fazie grupowej przegrali 1:2 oraz Francuzom z G2, również 1:2. W grupie C, aż cztery drużyny miały ten sam bilans, o kolejności więc musiał zadecydować bilans rundowy. Rosjanie w swojej grupie mieli najwyższy bilans rundowy oraz taki sam stosunek wygranych do przegranych, jak fnatic oraz NaVi. Jednak w bezpośrednich meczach forZe nie podołało i przegrało tę mecze 1:2, co uplasowało ich na trzeciej pozycji.

Następnie koło godziny 18:00, szwedzkie derby zaserwują nam fnatic oraz Ninjas in Pyjamas. Mecze tych ekip zawsze przyciągały przed ekrany wiele osób, niemniej to fnatic jest faworytem do wygrania. NiP w grupie zajęło trzecie miejsce, pokonali między innymi faworytów ligi – Astralis, 2:0, lecz musieli uznać wyższość Vitality oraz ENCE.

Ostatnim meczem dzisiejszego dnia będzie pojedynek OG z Team Vitality. Ekipa Alekie’egoB do czasu była niepokonana w swojej grupie, dwa ostatnie mecze z FaZe oraz Virtus.pro, pokrzyżowały ich plany o perfekcyjnym bilansie, przez co musieli się zadowolić trzecim miejscem. Mecz ten do najłatwiejszych dla mantuu, należeć nie będzie, jednak Vitality dość często zdarzają się wpadki.

Mecze możecie obejrzeć na kanałach ESL, oraz w języku polskim na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz YouTube.

Harmonogram dzisiejszych meczy:

14:25 FaZe vs. forZe

18:00 fnatic vs. NiP

22:00 Vitality vs. OG

fot. Jak Howard | BLAST Premier

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.

Komentarze

Scroll to top