Poznaliśmy parę finału górnej drabinki minora CIS!

Kolejny dzień minora CIS już za nami! Dzisiaj rozgrywane były mecze w fazie playoff. Winstrike podejmowało Gambit, a Team Spirit mierzyło się z Avangar.

Pierwszym spotkaniem był pojedynek Spirit oraz Avangar. Na overpassie do przerwy dominowali zawodnicy Avangar, którzy po 15 rundach prowadzili 10:5. Po zmianie stron Team Spirit zdołało wygrać zaledwie 1 rundę i pierwsza mapa zakończyła się wynikiem 16:6 dla Avangar. Na drugiej mapie, którą były popularne "Piaski". Do przerwy ponownie prowadzili zawodnicy Avangar, którzy zdobyli aż 13 rund jako Antyterroryści. Po zmianie stron S0ftik i spółka wygrali zaledwie dwie rundy i ostatecznie przegrali to spotkanie 0:2.

Podobny obraz

Spotkanie Winstrike oraz Gambit zapowiadało się niesamowicie ciekawie. Zawodnicy obydwu drużyn rozpoczeli zmagania od mapy Cache, gdzie do przerwy mogliśmy zobaczyć dominację ze strony Winstrike. Do przerwy Kvik z kolegami prowadzili 11:4. Po zmianie stron Gambit próbowało wrócić do tego spotkania, jednak Dosia i spółka zdołali wygrać 8 rund jako Antyterroryści. Jednak nie wystarczyło to do wygrania pierwszej mapy i to Winstrike wygrało Cache 16:12. Następnie przenieśliśmy się na Overpass. Po raz kolejny w pierwszej połowie dominowali zawodnicy Winstrike, wygrywając ją 10:5. Po zmianie stron odrabianie strat rozpoczeli zawodnicy Gambit, i ostatecznie się im to udało. Na drugiej mapie Gambit wygrało 16:13. Na trzeciej mapie, którą był Dust2, mieliśmy niesamowicie wyrównane starcie. Do przerwy 8:7 prowadzili zawodnicy Winstrike, jednak po zmianie stron to zawodnicy Gambit okazali się lepsi doprowadzając do dogrywki, w której lepsi okazali się zawodnicy Winstrike i to oni jutro zmierzą się z Avangar w finale drabinki wygranych!

Znalezione obrazy dla zapytania waterfallz csgo

Jutro o godzinie 10:00 w meczu drabinki przegranych zmierzą się ze sobą zawodnicy Gambit oraz Team Spirit, a chwilę po zakończeniu tego spotkania w meczu drabinki wygranych Avangar podejmie Winstrike!