Counter Strike

FAZE GÓRUJE NAD COMPLEXITY

 

FAZE GÓRUJE NAD COMPLEXITY

 

Dziś o godzinie 20:20 rozpoczął się mecz w ramach ELEAGUE CS:GO Invitational 2019. Na przeciwko siebie stanęły FaZe oraz compLexity. Spotkanie rozgrywało się w drabince przegranych, gdzie olofmeister wraz z ekipą trafił zaraz po porażce z Cloud9, nowy dom n0thinga po nieudanych rozgrywkach z BIG.

 

FaZe jako swoją mapę zadecydowało się wybrać Train`a. Zaprzeczyli tutaj tezę, że jest to mapa zbudowana pod antyterrorystów wygrywając pierwszą połowę wynikiem 11:4, reprezentując barwy atakujących. Po zamianie stron compLexity zdecydowanie napsuło krwi AdreN`owi i spółce. Po trzech przegranych rundach z rzędu zobaczyliśmy falę ośmiu rund, które mogły zwiastować comeback. Niestety- ten się nie powiódł a "pociągi" zakończyły się rezultatem 16:12.

 

Na mapie przeciwnika- de_cache, FaZe nie dało dojść do słowa. Najpierw wygrana sześciu rund z rzędu, oczko które trafiło na konto compLexity, dające nadzieję na powrót- te jednak okazały się zgubne. Spotkanie zakończyło się wynikiem 16:2, eliminując compLexity z turnieju.

 

fot. FaZe

Komentarze

Scroll to top