Eventy

Pierwsza edycja Meet Pointu w Warszawie!

 

         Doszły nas słuchy, że w Warszawie będzie organizowana pierwsza edycja eventu poświęconego dla graczy, widzów, twórców platformy Youtube oraz cosplayerów. Wydarzenie odbędzie się 19-20 maja na PGE Narodowym. Nazwa wydarzenia to Meet Point. 

         Pierwszy raz od zbudowania Stadionu Narodowego odbędzie się tam tego typu wydarzenie. Obecnie, PGE Narodowy to największy stadion w Polsce, a wydarzenie będzie odbywało się na jego płycie. Meet Point będzie towarzyszył 9. Warszawskim Targom Książki. Wspomniany event to jeden z najważniejszych w tej branży. W jego poprzedniej edycji odwiedziło aż 75 tysięcy osób. 

        Na osoby, które odwiedzą PGE Narodowy w tych dniach czekają występy twórców na scenie i niezliczone spotkania z youtuberami. Będzie możliwość do zrobienia pamiątkowej fotki oraz przybicia piątki. Organizatorzy przygotowali również dla Was bilety VIP, które umożliwiają kameralne spotkania z gośćmi specjalnymi w specjalnych lożach Stadionu Narodowego. Nie zabraknie również turniejów esportowych na żywo. Różne firmy z dziedziny gamingu i najnowszych technologii będą miały możliwość pokazania swojego sprzętu, a Wy będziecie zaś mogli przetestować ten sprzęt. 

       Aby być na bieżąco z informacjami odnośnie tego eventu, możecie obserwować profil Meet Pointu na Facebooku. To tam właśnie organizatorzy potwierdzają przybycie gości i tam są wszystkie informacje z pierwszej ręki. Tutaj zamieszczam link do tego profilu. 

      W niedługim czasie pojawią się również bilety. Będą one dostępne na tej stronie: www.meetpoint.waw.pl

Zapowiada się na prawdę grubo, nie może Was tam zabraknąć. Chciałbym również na koniec tej notki poinformować, że nasza redakcja również pojawi się na miejscu i będzie robić relację z tego wydarzenia. Tak więc, do zobaczenia!!! 

Komentarze

Scroll to top