Counter Strike

Ostatnia prosta do finału europejskiej i amerykańskiej Pro Ligi!

 

Mimo, że święta Wielkiejnocy są tuż za rogiem, to czołowe drużyny z Europy i Ameryki Północnej nie mogą sobie pozwolić na odpoczynek. Już jutro poznamy wygranych obu tych lig.

Jako pierwsi dziś pojedynek stoczą gracze Astralis i mousesports, którzy zajęli drugie i trzecie miejsce, przez co ich droga do finału wydłużyła się o jeden mecz. Podobne starcie widzieliśmy dwa dni temu, wtedy Duńczycy w całej serii BO3 oddali zaledwie cztery punkty. Miejmy nadzieję, że Myszki wyciągnęły wnioski i zaprezentują się lepiej dzisiejszego wieczoru. Na wygranego w wielkim finale czeka fnatic.

Nowi podopieczni zews’a staną dziś do walki z Furią. Gracze EG nie mogą lekceważyć brazylijczyków, wyeliminowali oni bowiem takie drużyny jak MIBR, czy 100 Thieves. Obie te drużyny walczą o finał, w którym na wygranego czeka Team Liquid

Harmonogram dzisiejszych meczów:

18:25 Astralis vs. mousesports

22:00 Evil Geniuses vs. Furia Esports

Mecze możecie obejrzeć na kanałach ESL, oraz w języku polskim na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz YouTube.

Osiemnastoletni mieszkaniec województwa Śląskiego, uczeń technikum informatycznego. Pasjonat esportowej sceny Counter Strike, fotografii oraz sportu. Kibic każdej polskiej drużny.

Komentarze

Scroll to top