Rocket League

Udany start Polaka!

 

Za nami pierwszy tydzień zmagań w RLCS oraz Europejskim RLRS z Polskim zawodnikiem na czele. Amerykański RLRS rozpoczął się dzisiaj o 1:00. Przyjrzyjmy się bliżej rezultatom!

 

W sobotę miały miejsce mecze RLCS, pierwsza wystartowała Ameryka. Beniaminki grały po dwa spotkania. Pierwszy z nich, czyli FlyQuest przegrało oba, natomiast Allegiance zdobyło bilans 1-1.

Wyniki:

FlyQuest 2:3 Allegiance

Cloud9 3:0 Rouge

Ghost 2:3 Evil Geniuses

Allegiance 0:3 G2

FlyQuest 1:3 NRG

 

 

W Europie sytuacja była taka sama. Fnatic w obu spotkaniach uznał wyższość rywala, natomiast Mousesport pewnie wygrało dwie potyczki.

Wyniki:

Fnatic 0:3 Dignitas

Mouse 3:1 Renault Vitality

PSG 2:3 compLexity

Mouse 3:1 Fnatic

We Dem Girlz 3:1 FlipSid3

 

 

W RLRS’ach najpierw zagrała Europa. Tutaj miejsce miały tylko cztery spotkania. W pierwszym exceL Esports uległo 0:3 Team Method. Następnie odbyło się spotkanie z udziałem naszego rodaka. The Clappers rozgromiło Copenhagen Flames 3:0 i zajęło pierwszą lokatę! Świetny start Polaka! Na koniec exceL Esports ponownie przegrało, tym razem z Nordavind 3:1 i Savage! pokonało Method 3:1.

 

19 i 20 września odbędą się kolejne spotkania RLRS, jednak, wszystkie będą beż Streamu na Twitchu! The Clappers rozegra wtedy dwa spotkania. Pierwsze z Method, a drugie z exceL Esports. Poczynania Patryka, będzię można śledzić 21 września o godzinie 20:00 na oficjalnym kanale Rocket League na platformie Twitch! Zapraszamy!

Komentarze

Scroll to top