League Of Legends

Nowy tryb gry w League of Legends?

 

W kliencie League of Legends już wkrótce pojawi się nowy tryb gry – Potyczki Taktyczne (Teamfight Tactics)! Ten tryb pojawi się już na serwerach PBE pod koniec miesiąca.

 

 

Będzie to gra strategiczna oparta na rundach, w której ośmiu graczy będzie starało się stworzyć jak najmocniejszą drużynę, które będą za nich walczyły. Celem gry będzie przetrwanie do końca. Brzmi znajomo? To dlatego że przez wszystkich została ogłoszona jako kopia Doty Auto Chess'a. Gracze będą musieli wydać złoto w sklepie by zdobyć postacie (ze specyficznymi cechami takimi jak klasy i pochodzenie), które z biegiem gry będą stawały się coraz mocniejsze. Po fuzji trzech wersji tego samego bohatera, stowrzy się jego ulepszona wersja, którą można również połączyć z dwoma innymi egzemplarzami by stworzyć "ostateczną" superwersję.

 

Po ustawieniu pionków na planszy, będzie czas na walkę – bohaterowie gracza będą automatycznie poruszały się, atakowały i rzucały zaklęcia. W tej grze ważny będzie strategiczny wybór i ustawienie postaci. Deweloperzy wprowadzili również (oczywiście) system mikrotranzakcji – "Małe Legendy", czyli awatary gracza w grze, oraz maskotki na Howling Abyss, będą kosztować jedyne 20zł za jeden gatunek, które można oczywiście ulepszyć. Rzadkie Jaja Małych Legend (490RP) to najprawdopoboniej system loot boxów dający ci jedną z warajacji małych legend. Mam nadzieję, że to nie będzie tani i szybki skok na kasę przez deweloperów.

 

Riot Games planują wprowadzenie dla tego trybu kolejki rankingowej, najprawdopodobniej w patchu 9.14. Czy to oznacza koniec Clasha? Czy to kończy nadzieje fanów na MMORPG z postaciami lola? Miejmy nadzieje że dev-team będzie dalej pracował nad nowymi projektami.

Komentarze

Scroll to top