Counter Strike

Nowy partner technologiczny Games Clash Masters!

 

Firma S-Lab Sp. z o.o. , producent kropli do oczu z filtrem UV KOMPIN, została partnerem transmisji kwalifikacji do finału Games Clash Masters. Już w ten weekend osiem czołowych zespołów CS:GO zawalczy na PGE Narodowym o zaproszenie do wielkiego finału w Gdyni z pulą 100.000$. Turniej jest częścią festiwalu Meet Point na PGE Narodowym.  

Cieszymy się móc ogłosić partnera, który nie tylko wspiera polski esport, ale również zdrowie graczy i kibiców. Stoisko firmy KOMPIN będzie stało w strefie gamingu Meet Pointu, gdzie każdy uczestnik będzie mógł poznać ich produkty i dowiedzieć się na temat właściwego stosowania do aktywności przy komputerze. Dodatkowo partner będzie komunikowany w trakcie transmisji na Twitchu, Facebooku Radio Eska oraz Youtubie i na miejscu na PGE Narodowym. Krople KOMPIN będą również dostępne dla graczy biorących udział w turnieju oraz zespołu ekspertów. 

KOMPIN to krople dla osób pracujących przy komputerze, który obok filtra okulistycznego zawiera w swoim składzie kwas hialuronowy i żel aloesowy odpowiedzialny za skuteczne i długotrwałe nawilżenie oczu. KOMPIN wspomaga leczenie i zapobieganie dolegliwościom ocznym związanym z Syndromem Widzenia Komputerowego, który może dotykać pacjentów narażonych na długotrwałe korzystanie z monitorów komputera.

 

Komentarze

Scroll to top