Counter Strike

PÓŁFINAŁY DREAMHACK MALMÖ 2019 – ZNAMY FINALISTÓW

 

Półfinał DreamHack Malmö to kolejny krok do wyłonienia zwycięzcy, to dziś poznaliśmy drużyny które zapewniły sobie przejście do finału. Zobaczcie jak potoczyły się dzisiejsze spotkania.

Fnatic 2:0 Astralis

Pierwszym spotkaniem na dziś był mecz Fnatic vs. Astralis. Mecz ten rozpoczął się na mapie Overpass. Pojedynek był dość zacięty, ale w finalnym rezultacie to Fnatic zdobyło przewagę i Brollan zapewnia im pierwszy punkt mapowy (16:9 Fnatic). W następnym meczu było niezwykle zawzięcie, a co za tym idzie było więcej znakomitych akcji. Ten mecz w zupełności należał do JW który wręcz zamiatał, ale jak to bywa znakomitą forma jednego nie przekłada się na całą drużynę. Co prawda wygrali wynikiem 25 do 23 lecz nie było to łatwe, a wręcz musiało być wyczerpujące i piekielnie trudne.

Vitality 2:1 NaVi

Zaczęło się równie szybko co skończyło, NaVi zdobyło Nukea w całości. flamie pokazał do czego służy deagle, a dosłownie kilka rund później zdobywa znakomitego quadra killa. s1mple nie mógł być gorszy więc sam zdobył triple killa i zrobił znakomitego clutcha. Nuke kończy się wynikiem 16:6. Gdy przyszła pora na Overpassa byłem pewny zaciekłej batalii, a dostaliśmy zaledwie krótką potyczkę. To było na tyle szybkie że, aż brak mi słów (16:4 Vitality). Dust2 jako decider był ciekawym pickiem. Mapa wcale nie oczywista, a stara jak świat. Tak do końca pierwszej połowy mieliśmy walkę idącą równo runda za rundę, ale później… później Vitality powiedziało że to nie była ich mocna strona na tej mapie. Boombl4 w rundzie pistoletowej zdobył 3 fragi, co pozwoliło im wygrać 4 pierwsze rundy bez żadnego problemu. ZywOo pokazał dziś naprawdę piękną grę. Sama 3 już mapa zakończyła się wynikiem 16:11 dla Vitality. A to oznacza że jutro w finale stoczą się Vitality i Fnatic.

Fot. DreamHack

Siema, jestem Patryk "P4TRICK" Śpiewak. Siedzę w esporcie od kiedy tylko pamiętam, nawet samemu kiedyś dążyłem do profesjonalnej gry, lecz zostałem przy dziennikarstwie esportowym by nie zapomnieć o swojej pasji jaką jest esport. Obecnie jestem uczniem technikum na kierunku technik informatyk.

Komentarze

Scroll to top