Hearthstone

Nowy dodatek już dziś?

 

Każdego roku Blizzard wprowadza do Hearthstone 3 rozszerzenia z nowymi kartami. Jedno z nich debiutuje w grze na przełomie lipca i sierpnia. Dzisiaj Blizzard zapowie nową ekspansję, która do gry wejdzie na przełomie tych dwóch miesięcy!

Każdy gracz Hearthstone na pewno z niecierpliwością oczekuje na wiadomości dotyczące nowych rozszerzeń. Dzisiaj w godzinach wieczornych (najprawdopodobniej o 19:00) Blizzard zapowie nową ekspansję, która wejdzie do gry na przełomie lipca i sierpnia. Czego będzie dotyczyła?

Pierwszym dodatkiem tego roku były Pyły Rubieży. Oprócz nowej klasy, kolejnych kart i nowego systemu rankingowego, razem z nim dodano również tryb dla jednego gracza. Blizzard zapowiadał że fabuła tych trybów z każdego nowego rozszerzenia będzie się ze sobą łączyć.

Jednak wczoraj na jednym z włoskich portali wypłynęło logo nowej ekspansji z Hearthstone. Jej nazwa to The Academy of Schoolmance (Akademia Schoolmance). W lore World of Warcraft była to największa szkoła nekromantów na całym Azeroth, założona przez Kel`thuzada. Prawdopodobnym jest, że w nowym dodatku udamy się właśnie do tej lokacji, by poznać historię najsilniejszego nekromanty na całym Azeroth. Czy Blizzard połączy w jakiś sposób fabułę dwóch pierwszych dodatków 2020 roku?

Jednak wszystkich szczegółów dowiemy się już dzisiaj wieczorem. Dodatkowo Blizzard na początku roku zapowiadał dodanie do gry nowego trybu, więc prawdopodobnie deweloperzy opowiedzą również i o tym wydarzeniu. Ponad to w godzinach wieczornych do gry zostanie dodany patch balansujący, o którym przeczytacie tutaj.

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top