Counter Strike

Nowy bug na legalne WH w CSGO na mirage!

 

Kolejny poważny bug w CSGO! Tym razem został odkryty błąd, który umożliwia wejście w ścianę na ladderze na mirage i strzelanie przez ściany mając legalne WH w CSGO! Expolit działa tylko na serwerach o tickrate 64, czyli m.in na oficjalnych serwerach turniejowych, za co można dostać bana przez system overwatch. Serwery 128 tick szybciej odświeżają serwer i nie dopuszczają do takiej sytuacji, więc grając faceity możemy być spokojni. Poniżej prezentujemy więcej informacji odnośnie tego błędu.

WH do CS GO 2020

Błąd pierwotnie przedstawił rosyjski youtuber Kerr, a następnie w Polsce pokazał go twórca „MRCEK.” w swoim materiale. Nie polecamy używać tego błędu, gdyż jest to oszukiwanie i możemy za to dostać bana za griefing, bądź nawet za zwiększoną widoczność pola gry.

Błąd ten nie jest trudny w wykonaniu i może to zrobić każdy na matchmakingu. Na razie exploit nie został naprawiony i działa, jednak może się to zmienić w najbliższej aktualizacji. Śledźcie naszą stronę na facebooku i twitterze po więcej aktualnych informacji o CSGO i Polskim esporcie!

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top