Counter Strike Poradniki

Jak zrobić nóż w lewej ręce w CS:GO?

 

Sporo osób ma sentyment do pierwszej popularnej wersji Counter strike – 1.6. W czasach złotej piątki nóż domyślnie był w lewej ręce, więc jeśli chcesz uzyskać ten sam rezultat w CS:GO koniecznie przeczytaj ten tekst! 
 

Jak zrobić nóż w lewej ręce w CS:GO?

Wystarczy poniższe komendy wkleić do swojego pliku konfiguracyjnego (czyli config.cfg lub autoexec.cfg) lub każdą komendę oddzielnie wpisać w konsoli:

bind „0” „slot10; cl_righthand 1”
bind „1” „slot1; cl_righthand 1”
bind „2” „slot2; cl_righthand 1”
bind „3” „slot3; cl_righthand 0”
bind „4” „slot4; cl_righthand 1”
bind „5” „slot5; cl_righthand 1”
bind „6” „slot6; cl_righthand 1”
bind „7” „slot7; cl_righthand 1”
bind „8” „slot8; cl_righthand 1”
bind „9” „slot9; cl_righthand 1”

Jeśli jednak znudzi ci się trzymanie noża w lewej ręce i chcesz przywrócić swoje ustawienia wystarczy, że zamienisz czwartą linijkę w configu na poniższy kod bądź usuniesz go całokowicie z configu.
 

bind „3” „slot3; cl_righthand 1”

Skrypt ten ma jednak małą, ale widoczną wadę – podczas gdy zmienimy broń przy użyciu przycisku Q nóż pozostanie w prawej dłoni. Niemniej jednak przedstawiony skrypt jest bardzo przydatny i może nam umilać rozgrywkę 🙂 

Tagi: nóż w lewej ręce cs 1.6, nóż w lewej ręce csgo, tylko nóż w lewej ręce cs go, trzymanie noża w lewej ręce, bind na nóż w lezej ręce, komenda na nóż w lewej ręce cs go, nóż w lewej ręce a broń w prawej cs go, csgo nóż w lewej, jak mieć nóż w lewej ręce cs 1.6

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top