Hearthstone

Nowe wydarzenie w Hearthstone!

 

Już we wtorek 8 października o godzinie 19:00 czasu polskiego w Hearthstone pojawi się nowe wydarzenie o nazwie Nawiedzony Grobowiec. Potrwa ono do 30 października do godziny 17:00. Na graczy czekają nowe karczemne bójki, dwuklasowe areny i "nowe"karty!

Karczemne Bójki

W każdym tygodniu gracze będą mogli zmierzyć się z morderczym SI w nowych Karczemnych Bójkach. W pierwszym tygodniu będziecie mogli przemierzyć najwyżej położone korytarze Grobowca, a jeśli wykażecie się odwagą, sprytem i ukończycie całą bójkę w czasie krótszym niż godzina, to otrzymacie złotą kartę Pradawne Tajemnice oraz pakiet z Rozróby Rastakana.

W drugim tygodniu zapuścicie się w głębsze korytarze tego przerażającego Grobowca. Stawicie czoła jeszcze trudniejszym przeciwnikom, nowym zagrożeniom i wyzwaniom. Jeśli uda wam się skończyć tą bójkę w czasie krótszym niż godzina, to otrzymacie złotą kartę Świątynny Berserker, a dodatkową nagrodą za ukończenie tego trybu w czasie krótszym niż 40 minut będzie złota Szczodra Mumia.

W ostatnim tygodniu wydarzenia, gracze zawalczą w Karczemnej Bójce o nazwie Nawiedzona Karuzela. W tym trybie stronnicy cały czas będą zmieniać swoją pozycję na planszy, a dodatkowym wyzwaniem będzie Upiorny Rumak, który będzie kontrolowany przez każdego z graczy. Jeśli graczowi uda się przyzwać 100 Upiornych Rumaków, to w nagrodę dostanie pakiet Wyjścia z Cienia.

 

"Nowe" karty w Hearthstone

Tak jak Blizzard zapowiedział tydzień temu, do Standardu zostaną przeniesione 23 karty z Dziczy. Poniżej prezentujemy pełną listę kart:

Druid

 – Jedność Astralna i Kun, Zapomniany Król

Mag

 – Bełkocząca Księga i Żarzyciel 

Paladyn

 – Tajemniczy Pretendent i Pomsta 

Łowca

 – Cel! Pal! i Zew Ostępów

Szaman

 – Przekształcenie i Istota z Otchłani

Łotr

 – Szaku Kolekcjoner i Łomotrzyk

Kapłan

 – Bomba Światła i Vol`jin

Czarnoksiężnik

 – Szef chochlików i Wyparcie ciemności

Wojownik

 – Varian Wrynn i Śmiałek Krwawego Kopyta

Neutralne

 – N`zoth, Skaziciel, Sylwana Bieżywiatr, Ragnaros Władca Ognia, Kustosz i Imperator Thaurissan

 

Dwuklasowe areny

Podczas tego wydarzenia powrócą dwuklasowe areny. Rozpoczynając serię na arenie wybierzemy najpierw bohatera, a później Moc Specjalną, co otworzy nam dostęp do wyboru kart z obu tych klas! W pierwszym i drugim tygodniu każdy gracz otrzyma darmowy bilet za zalogowanie. W tej rotacji arenowej będą dostępne następujące zestawy kart:

– Wybawcy Uldum

– Rozróba Rastakana

– Koboldy i katakumby

– Podróż do wnętrza Un`Goro

– Liga Odkrywców

– Podstawowy

– Standard

 

Dodatkowe zestawy kart

Dodatkowo Blizzard dodaje do gry dwa nowe zestawy kart: Zestaw Złego (20 pakietów Wyjścia z Cienia+ losowa legendarna karta z tego dodatku, koszt: 19.99 euro) i Zestaw Niezłego (20 pakietów Wybawców Uldum+ losowa legendarna karta z tego rozszerzenia, koszt: 19.99 euro).

 

Nowe, legendarne zadania i nagrody za logowanie

Dodatkowo gracze każdego dnia będą odblokowywali nowe LEGENDARNE zadania! Za ich wykonanie zawodnicy otrzymają sporą sumkę złota lub pakiety kart! UWAGA: Jeśli Dziennik Zadań będzie pełny, to legendarne zadanie zastąpi jedno z bieżących zadań. Za zalogowanie się w trakcie trwania wydarzenia (8.10-30.10) otrzymacie 5 pakietów kart (2 z Wybawców Uldum, 2 z Wyjścia z Cienia, 1 z Rozróby Rastakana).

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top