Counter Strike

Niespodzianka na start grupy B podczas Europejskiego minora!

 

4 drużyny, 2 mecze, 2 takie same wyniki. Tak można podsumować mecze otwierające grupę B podczas Europejskiego minora. 

Ence mierzyło się z ex-Space Soldiers na Trainie. Byłych zawodników Tureckiej organizacji wspierał Yaman 'yam' Ergenekon. W pierwszej połowie Turcy lekko odstawali od Finów, przez co po 15 rundach na tablicy wyników widniał wynik 10:5 dla Ence. Wynik ten mógł zapowiadać walkę ze strony Turków, jednak szybko spotkanie zakończyli Allu i spółka, pozwalając ex SpaceSoldiers na wygranie zaledwie jednej rundy po stronie terrorystów, kończąc to spotkanie wynikiem 16:6.

Podobny obraz

 

Takim samym wynikiem zakończyło się spotkanie pomiędzy Windigo a North. Większość fanów, która nie oglądała tego spotkania pomysli pewnie, że 16 rund ugrali Duńczycy z North. Tak się jednak nie stało. Windigo w pierwszej połowie na Overpassie pozwoliło Cadianowi i spółce na wygranie 6 rund po stronie CT, kończąc ją wynikiem 9:6. Jako terroryści, Duńczycy nie wygrali ani jednej rundy, a Poizon wraz z kolegami z drużyny zniszczyli defensywę North i wygrali swój pierwszy mecz na Minorze wynikiem 16:6.

Znalezione obrazy dla zapytania north csgo cadian

Windigo zmierzy się z Ence w meczu o awans, a w meczu o utrzymanie w walce o Katowickiego majora Ex- SpaceS podejmie North. Oba spotkania rozegrane zostaną w formacie BO3.

Komentarze

Scroll to top