Eventy

Nowa data Games Clash Masters!

 

Została ogłoszona nowa data Games Clash Masters w Gdyni. Pierwotnie finał międzynarodowego turnieju CS:GO miał odbyć się pod koniec sierpnia. Jednak po oficjalnym ogłoszeniu daty turnieju w Gdyni, została podana data turnieju rangi Major. Na prośbę graczy oraz kibiców oraz, aby nie kolidować z najważniejszym turniejem CS:GO w roku, organizatorom udało się zmienić termin wydarzenia. Wielki finał turnieju Games Clash Masters odbędzie się pod koniec września. 

Transmisja online rozpocznie się już w czwartek 19 września. W trakcie media day-u zostanie poprowadzone Games Clash Studio z Gdynia Areny. Będą w nim przeprowadzone wywiady oraz rozmowy z drużynami wprowadzające widzów do rozgrywek. W piątek 20 września zaczną się zmagania grupowe. Obiekt zostanie otworzony dla publiczności w sobotę i niedzielę. Pozwoli to skumulować emocje w dwóch dniach esportowego widowiska, a dla casualowych widzów będzie szansą na zaangażowanie się w całość rozgrywek w Gdynia Arenie. Na wydarzenie pod koniec września w Gdynia Arenie będą obowiązywały bilety, jednak ich podstawowa ceny będą symboliczne.  

Games Clash Masters to międzynarodowy turniej esportowy w grze Counter-Strike: Global Offensive. O trofeum Games Clash Masters oraz pulę 100 000 dolarów zmierzą się w nim najlepsze polskie i zagraniczne drużyny, a samo widowisko sprowadzi światowy esport nad polskie morze . Finały odbędą się w dniach od 21 do 22 września w obiekcie Gdynia Arena. Na uczestników czeka wiele festiwalowych atrakcji, shomatch influencerów oraz szansa na spotkanie z najpopularniejszymi gwiazdami świata gamingu i esportu. W turnieju wezmą udział drużyny zaproszone oraz zwycięzcy kwalifikacji. Pierwsze z nich odbędą się już 24-26 maja na stadionie PGE Narodowym w ramach festiwalu Meet Point. Szczegóły Meet Pointu:  http://meetpoint.waw.pl/ 

W 2018 roku w wydarzeniu wzięło udział prawie 10 000 uczestników, a transmisję oglądało ponad pół miliona widzów w Polsce i zagranicą.  

Komentarze

Scroll to top