Counter Strike

NEO powraca wraz ze swoją marką NEOGEAR!

 

Doskonałe wieści dla graczy CS:GO ma Filip ‚Neo‘ Kubski, legendarny zawodnik Counter Strike, który postanowił reaktywować Neogear – swoje esportowe przedsięwzięcie z przeszłości. 

Wszyscy poważnie traktujący CS’a doskonale pamiętają m.in. liczne artykuły, materiały edukacyjne a także serwery treningowe Neogear, na których można było w towarzystwie profesjonalnych graczy szlifować umiejętności w grze.

 

Ambicją Neogear jest dostarczać graczom na każdym poziomie zaawansowania najwyższej jakości narzędzia umożliwiające zarówno teoretyczny jak i praktyczny rozwój w grze. 
Wg planów Kubskiego, Neogear ma docelowo stać się poważnym źródłem inspiracji dla wszystkich tych, którzy chcą wejść na wyższy poziom w Counter Strike. 

 

„Neogear powstał wiele lat temu jako moja własna odpowiedź na brakujące ogniwa w systemie edukacji i treningu w zakresie CS:GO. Chciałem, by pojawiły się możliwości, których sam nie miałem jako początkujący gracz jednakże dynamiczny rozwój kariery nie pozwolił mi zająć się tym tematem w sposób należyty co doprowadziło do zawieszenia aktywności“ – wspomina ‚Neo‘.

 

Dzisiaj marka powraca na esportową scenę i pierwszym projektem, który kieruje do wszystkich graczy jest sieć profesjonalnych serwerów treningowych CS:GO, umożliwiających rozgrywkę w zróżnicowanych wariantach. Partnerem technologicznym, dostarczającym najwyższej jakości serwery jest marka 1shot1kill.pl, obecna na polskim rynku esportowym od wielu lat.

 

„Dzisiejsze możliwości treningu w sieci są praktycznie nieograniczone, jednakże nie zawsze ilość idzie w parze z jakością, której oczekuję jako gracz – mówi Filip Kubski. Dotyczy to zarówno niezawodności technicznej jak i komfortu gry w miłej atmosferze. Wybór 1shot1kill.pl był podyktowany olbrzymim doświadczeniem firmy w zakresie serwerów gamingowych oraz najskuteczniejszym w mojej ocenie wsparciem technicznym przy rozwiązywaniu najdrobniejszych problemów“ – dodaje.

 

Aktualna oferta Neogear obejmuje 6 serwerów, na których gracze mogą doskonalić swoje umiejętności w zróżnicowanych trybach – od typowo indywidualnych takich jak Deathmatch czy Aim po zespołowe typu Retake czy zdobywający ostatnio coraz większe grono fanów tryb Executes, symulujacy klasyczne modele taktyczne rozgrywki. Serwery Neogear, jak zapewnił ‚Neo‘, będą darmowe dla wszystkich choć planowana jest także sprzedaż limitowanej ilości kart członkowskich Neogear VIP uprawniających do dodatkowych benefitów. 

 

W najbliższej przyszłości marka chce także wprowadzić do swojej oferty podstawowe narzędzia szkoleniowe dla początkujących oraz zaawansowanych drużyn CS:GO a także publikować kontent edukacyjny na swoim kanale YouTube.
 

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top