Counter Strike

Nazwa Robocza dominuje w meczu otwarcia pokonując Team Overules 2:0!

Pierwsza mapa de_train wybrana przez Team Overules rozpoczęła się od pogromu w pistoletówce – zespół Nazwa Robocza zdołał pokonać swoich rywali nie tracąc ani jednego zawodnika oraz nie pozwolili sobie podłożyć bomby, bowiem zaczęli oni po stronie antyterrorystów. Kolejna runda? To tylko formalność – terroryśli tylko wychylali się i szybko zginęli. W trzeciej rundzie antyterroryści postanowili nie przekupywać broni i zostawić sobie PM'y, a przeciwnicy z piecioma kałachami zdołali wejść na bombside A  i zdobyć pierwszy punkt oraz poprawić swoją ekonomię. Kolejne rundy zaczęli zwyciężać zawodnicy Nazwy Roboczej i dopiero przy wyniku 6:1, gdy Adrian 'Wilfred' Antoszczyk próbował zrobić ninja defuse na bombside B terroryści zdobyli drugi punkt. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wykoniem 9-6 dla drużyny Nazwy roboczej. Drugie pistolety zwycięzył Proxon dla swojej drużyny, czyli Team Overules – zdobył 3 trafienia. Po zmianie stron Nazwa Robocza pokazała swoją siłę i zdobyłą większość rund, co doprowadziło do ostatecznego wyniku 16-10 na pierwszej mapie.

Druga mapa de_nuke rozpoczęłą się kompletną dominacją Nazwy Roboczej mimo, że teoretycznie rozpoczęli mecz po stronie terrorystów, czyli stronie uważanej za trudniejszą na tej mapie. Pierwszy punkt Team Overules zdołało zdobyć dopiero przy wyniku 9:0, doprowadzając do wyniku 9:1. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 13-2 dla drużyny Nazwy Roboczej, a całe spotkanie mimo przegranej drugiej pistoletówki zostało szybko dopięte i zakończone wynikiem 16-4

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.