Counter Strike

Pierwsze mecze europejskiego minora za nami!

Pierwsze mecze grupy A już za nami! Jest jedno zaskoczenie! O godzinie 16:00 rozpoczęły się 2 spotkania! Vitality vs. OpTic oraz mousesports vs. Valiance

Vitality vs. OpTic

Spotkanie odbyło się na Dust2, Vitality rozpoczęło mapę od strony terrorystów. Już od początku meczu mogliśmy zauważyć, że Vitality jest bardzo dobrze przygotowane. Pierwsza połowa zakończyła się 9:6 dla Francuzów. Po zmianie stron OpTic wygrało tylko dwie rundy. Ostatecznie Vitality wygrało 16:8 i zrobiło pierwszy krok do Majora.

mousesports vs. Valiance

Spotkanie odbyło się na Mirage'u, mousesports zaczęło od strony terrorystów. Mimo, że "myszy" były stawiane w roli faworyta to pierwszą połowe przegrali 7:8. Po zmianie stron dalej dominowało Valiance! W tym spotkaniu to oni byli lepiej przygotowani! Po wygranej 15 rundzie przez Valiance, mousesports w końcu obudziło się! Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 16:14 dla Valiance!