Hearthstone

Nadciągają Grobowce Grozy!

 

Już jutro gracze Hearthstona będą mogli zbadać Grobowce Grozy!

Już jutro, czyli 17 września w godzinach wieczornych do gry zostanie dodana przygoda dla jednego gracza, w której gracze będą mogli poznać podziemne tunele Uldum i zmierzyć się z niesamowicie ciężkimi bossami! Za przejście całej przygody zarówno w trybie normalnym, jak i heroicznym otrzymamy specjalny rewers! 

 

Co nas czeka w tej przygodzie? Pierwszą nowością będą podwójne klasy. Grając danym bohaterem będziemy mogli dobierać karty dwóch różnych klas, a dodatkowo czekają na nas nowe moce specjalne oraz skarby, które pomogą nam zajść o wiele dalej! Inną nowością są jeszcze potężniejsi przeciwnicy, jakimi są Plagi! Walka z nimi nie będzie prosta, gdyż dysponują one bardzo dużą ilością zdrowia. Ale nie przejmujcie się, jeśli z którąś z nich przegracie. Przy ponownym jej spotkaniu, rozpoczniecie walkę w tym miejscu, w którym ją poprzednio zakończyliście!

Nie przejmujcie się, jeśli nie zakupiliście tej przygody w przedsprzedaży. Będzie ona możliwa do kupienia za walutę w grze (koszt: 700 złota) lub prawdziwe pieniądze.

Jedno jest pewne: Grobowce Grozy przyniosą do Hearthstona wiele emocji, których napewno długo nie zapomnicie! Powodzenia w penetrowaniu przeklętych korytarzy Uldum!

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top