Eventy

Movistar Riders zaproszone na kwalifikacje #2 do GG League

 

Zaledwie kilka dni temu poznaliśmy drugą drużynę, która weźmie udział w wielkim finale sezonu Good Game League 2019. Zostało nią Devils.One, która wygrywając “Ł3 Gaming Convention” w Warszawie, zapewniła sobie udział na poznańskim turnieju. 

Warszawskie zmagania przeszły do historii, ale organizacja rusza dalej w Polskę. 
 Już za niecałe dwa tygodnie pojawi się w Swarzędzu, konkretnie w Hali Sportowej Unii Swarzędz, znajdującej się przy ulicy Świętego Marcina 1. 
Podobnie, jak miało to miejsce przed pierwszym turniejem kwalifikacyjnym, GG League ogłasza zaproszenia dla drużyn europejskich. 

26 marca, Good Game League ogłosiło, że jedną z nich zostało hiszpańskie Movistar Riders – ekipa, która zajmuje obecnie 35 miejsce w ogólnoświatowym rankingu prowadzonym przez HLTV. 
Movistar Riders to drużyna składająca się z pięciu hiszpanów, a w jej skład wchodzą:

– Alejandro Fernández “mopoz” Quejo-Cano
– Óscar “Mixwell” Cañellas Colocho
– Christian “loWel” Garcia Antoran
– Aitor “SOKER” Fernandez
– Alejandro “ALEX” Masanet

Drużyna Movistar Riders istnieje od 2017 roku, a do jej największych sukcesów należą m.in. pierwsze miejsce w ESEA Season 29: Advanced Division – Europe czy występ w tegorocznej edycji WESG w Chinach. 

Przypomnijmy, że do tej pory, zagwarantowany udział w wydarzeniu mają polskie “EFBIJAJ” oraz ukraińskie “Majesty”, które sięgnęły po zwycięstwo w kwalifikacjach ONLINE. Kolejne tury otwartych kwalifikacji to 26 oraz 28 marca. 

W głównym turnieju weźmie udział 8 najlepszych drużyn CS:GO. 
Zwycięska drużyna otrzyma bilet do wielkiego finału, który odbędzie się już 13-14 lipca 2019 roku na Stadionie Miejskim w Poznaniu!
Oprócz turnieju CS:GO, na odwiedzających w Hali Unia czekać będzie strefa Free2Play, gdzie każdy będzie mógł sprawdzić swoje siły w najnowszych tytułach, na najbardziej wydajnych komputerach marki Actina!

GG League ogłosiło, że będzie ogłaszać kolejne zaproszone ekipy codziennie, aż do piątku włącznie! Nie możemy się doczekać!

Dodatkowo, przeprowadzony zostanie turniej w grę FIFA19 – 6 kwietnia (sobota) to dzień zmagań dla uczniów szkół w turnieju FIFA 19 o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz.
Drugi dzień imprezy to turniej otwarty dla wszystkich mieszkańców Swarzędza. Nie mniej, nagroda również będzie bardzo atrakcyjna, gdyż podobnie jak w sobotę, zwycięzca również otrzyma taki sam puchar!

Przypomnijmy, że wstęp na wydarzenie jest bezpłatny!

Do zobaczenia!

Komentarze

Scroll to top