Counter Strike

MAJOR ZAWITA DO BERLINA!

 

Organizacja Starladder ogłosiła dziś, iż zorganizuje następnego Majora. Odbędzie się on w sierpniu bieżącego roku w stolicy Niemiec – Berlinie. Tak jak na obecnie trwającym turnieju, weźmie w nim udział szesnastu pretendentów i osiem legend z IEM Katowice 2019.

 

Starladder Major: Berlin 2019, będzie pierwszym turniejem takiej rangi rozgrywanym we wcześniej wspomnianym mieście. Niemieccy fani CS:GO z pewnością są zadowoleni, gdyż obecność takich zawodów w ich państwie jest wyróżnieniem, które napawa dumą każdego gracza tejże narodowości. Major pojawi się w Niemczech po raz czwarty w historii, co oznacza, że państwo to zrównało się w statystykach ze Stanami Zjednoczonymi (oba kraje organizowały cztery turnieje)  i zmierzą się na nim najpotężniejsze drużyny z całego świata.

 

Jako polscy sympatycy popularnej strzelanki, możemy mieć nadzieję, iż Virtus.pro bądź Black Devils zakwalifikują się i z dumą będą reprezentować nasze państwo na scenie międzynarodowej. O tym dowiemy się jednak 29.07.2019, gdy zostaną rozegrane playoffy na Minorze, w których Polacy prawdopodobnie wezmą udział.

Iluzjonista, uczeń, gracz, w wolnym czasie redaktor pasjonujący się sceną Counter Strike Global Offensive.

Komentarze

Scroll to top