Eventy

Konferencja prasowa Polskiej Ligi Esportowej i STSu

 

Nasz redaktor został zaproszony na zamkniętą konferencję prasową, która odbyła się 15 lutego br. Otrzymał on kilka pamiątek m.in. woreczek z logiem PLE, karty z logiem STSu, książkę pt."Piękne chwile", smycz oraz pendrive. 😀 STS i PLE postarało się o organizację tego wydarzenia. Na tej konferencji pojawiły się znane osobistości takie jak Mateusz Juroszek, prezes STS oraz Krzysztof Stypułkowski, który jest prezesem Fantasy Expo. Spotkanie poprowadził polski komentator rozgrywek CS:GO, a również streamer Piotr 'izak' Skowyrski.

        Na miejscu nie zabrakło również zawodników z Polskiej Ligi Esportowej. Był tam minise z PRIDE oraz nawrot z Izako Boars. STS, który jest największym bukmacherem w Polsce, zawarł umowę sponsorską z Polską Ligą Esportową. Z racji tej umowy, PLE oraz STS organizują mecz gwiazd w CS:GO.

       W owym meczu zmierzą się zawodnicy reprezentujący na codzień topowe drużyny w Polsce.
Są to: Furlan (AGO Esports), peet (SEAL Esports), minise (PRIDE), Luz (PRIDE), stark (Venatores), reatz (PRIDE), tecek (Venatores), TOAO (AGO Esports), nawrot (Izako Boars), LTN (od niedawna gracz Pompa Teamu), kamil (Izako Boars) i morfan (Izako Boars). To spośród nich możemy wybrać kapitanów dwóch drużyn. Głosowanie trwa od 15 do 28 lutego, a można głosować tutaj. 1 marca wybrani przez Was kapitanowie, wybiorą swoich współgraczy. Sam mecz gwiazd odbędzie się 9 marca o godzinie 18:00. Transmisję z pojedynku będzie można śledzić tutaj.

       Poniżej wypowiedzi na ten temat prezesów STS i Fantasy Expo dla zainteresowanych.
STS wspiera polski esport. Współpracujemy z 'innocentem'- jednym z najbardziej utalentowanych zawodników CS:GO w Polsce. Jesteśmy także oficjalnym bukmacherem Izako Boars. Podpisanie umowy sponsorskiej z Polską Ligą Esportową jest kontynuacją działań, których celem jest status preferowanego bukmachera wśród kibiców esportu w Polsce. Zależy nam także na wsparciu dalszego rozwoju i profesjonalizacji branży esportowej– mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.


Wsparcie STS jest dla nas docenieniem marki Polskiej Ligi Esportowej i dostrzeżeniem dynamicznego rozwoju dyscypliny w Polsce. Rozgrywki oglądało 150-200 tysięcy unikalnych widzów tygodniowo, a społeczność od lat czekała na regularną ligę. Spełniliśmy te oczekiwania. Dodatkowo esportowcy i drużyny poprzez stały dochód oraz wsparcie organizacyjne sprawniej przechodzą proces profesjonalizacji. W esporcie chcemy stosować modele marketingowe ze sportu tradycyjnego, bo od samego początku współpracy z STS bardzo pozytywnie wpływają one na rozwój produktu. Polski rynek jest jednym z najciekawszych w całej Europie– mówi Krzysztof Stypułkowski, prezes Fantasy Expo. 


 
       Firma STS oferuje możliwość śledzenia transmisji w internecie za pośrednictwem STS TV. Usługa jest dostępna także na urządzenia mobilne takie jak smartfony, tablety etc. Obecnie nowoczesne punkty przyjmowania zakładów znajdują się w każdym większym mieście- łącznie na terenie kraju jest ich ponad 420. Jak powiedział to prezes- "Mamy dużo takich punktów, ale nasze usługi w większości są oparte właśnie w Internecie". To znaczy, iż większość zakładów jest robiona za pośrednictwem Internetu. 


        Niech ta współpraca trwa jak najdłużej, życzymy powodzenia. A nam nie pozostaje aktualnie nic innego jak głosowanie na kapitanów meczu gwiazd. Do roboty. 😀

blank

Komentarze

Scroll to top