Hearthstone

Kolejne problemy z HS Masters Tour Los Angeles

 

Najpierw turniej przeniesiono z Bali do Los Angeles, następnie zmieniono jego format z turnieju lan na online, a teraz Blizzard poinformował o kolejnych zmianach, spowodowanych epidemią koronawirusa.

Oficjalnie, Hearthstone Masters Tour Los Angeles odbędzie się bez transmisji na kanałach Blizzarda na platformie Youtube. O takiej decyzji poinformował dzisiaj o 8 zarząd gry. Jak tłumaczą developerzy, jest to spowodowane troską o zdrowie i życie casterów. Mecze będę odbywały się planowo, ale transmisje z turnieju zostały odwołane. Jednak właściciele Hearthstona nie wykluczają uruchomienia transmisji w niedzielę, żeby pokazać zmagania najlepszych 8 zawodników turnieju.

Pozostaje nam tylko obserwować wyniki zawodników poprzez oficjalną stronę Hearthstone. Warto przypomnieć, że w turnieju bierze udział 4 polskich zawodników: A83650, Xeno, Sieran, oraz Intro, którym będziemy kibicować. Zgamagania zaczną się o godzinie 17 czasu polskiego. Z tego miejsca życzymy wszystkim zawodnikom powodzenia w nadchodzącym turnieju!

19-letni student. Pasjonat esportu, gier, streamingu i muzyki.

Komentarze

Scroll to top