Counter Strike

KOGO ZOBACZYMY W PLAYOFFACH EUROPEJSKIEGO MINORA?

 

KOGO ZOBACZYMY W PLAYOFFACH EUROPEJSKIEGO MINORA?

 

Za nami pierwszy dzień zmagań Europejskiego Minora. Wszyscy fani swoich drużyn otrzymali to, na co czekali- pełne charakteru i walki spotkania nawet pomimo niektórych "łatwych" wygranych. Niestety spośród ośmiu drużyn miejsce w playoffach jest tylko dla czterech.

 

Pewnym miejscem w tej fazie rozgrywek może pochwalić się fińskie ENCE, występujące w składzie: allu, Aerial, xseveN, Aleksib, sergej. Na swojej drodze spotkali takie formacje jak ex-Space Soldiers oraz Windigo. W pierwszym przypadku rozgrywka działa się na mapie de_train, ostatecznie kończąc wynikiem 16:6. Windigo wygrało swój pierwszy mecz przeciwko North, dlatego stanęli na przeciwko Finom. Mecz rozgrywany był w systemie Best-Of-3 kolejno na mirage oraz inferno. Mirage stał się zdecydowanie bardziej wyrównaną mapą dla obu drużyn, gdzie na tabeli wyników mogliśmy zobaczyć wynik 16:12. Inferno było tylko formalnością dla ENCE, tam Bułgarzy nie postawili zbyt wielu oczek, dając się pokonać 16:3.

 

Drugą drużyną, którą z pewnością zobaczymy w dalszej fazie rozgrywek stało się Vitality, czyli drużyna na którą wszyscy zwracają oczy. Stosunkowo nowa lecz z wielkimi ambicjami formacja wygrała z OpTic wynikiem 16:8 na "piaskach". O awans zawalczyło z Valiance, które bardzo dobrze przygotowane, stawiało opory. Na pierwszej z map- mirage zobaczyliśmy dogrywkę, z której Vitality wyszło zwycięsko kończąc rozgrywkę 19:15. Serbowie jednak udowodnili na Inferno swoją wyższość wygrywając 16:11. Po stanie map 1:1, obie formacje rozpoczęły bój o awans na klasycznej mapie de_dust2. Pozytywny wynik pojawił się na koncie Francuzów- 16:4.

 

Już jutro zobaczymy dalsze zmagania drużyn, które rozpoczną się o 17:15 meczem OpTic vs. mousesports.

 

fot. Vitality

Komentarze

Scroll to top