Counter Strike Eventy

Już dzisiaj rozpoczną się otwarte kwalifikacje do PGL Major EU! Jakie Polskie drużyny zobaczymy?

 

Na ten moment ponad 600 drużyn zapisało się do dzisiejszych otwartych kwalifikacji do turnieju PGL Major EU. Po zmianach dokonanych przez Valve przez otwarte kwalifikacje musi przejść wiele profesjonalnych drużyn. Na pewno nie codziennie widujemy takie zespoły jak OG, Spirit, Fnatic, Sprout, BIG muszących grać z mixami, aby dostać się do majora.

Otwarte kwalifikacje rozpoczną się o godzinie 16:00. Wiele Polskich drużyn aktualnie przebywa w Katowicach, gdyż właśnie rozpoczęły się ESL Mistrzostwa Polski, których pierwsza kolejka jest rozgrywana na LANie w studiu – liczymy, że ułatwi im to przebrnięcie otwartych kwalifikacji! Zapisanych jest wiele drużyn z naszego podwórka: Anonymo Esports, Wisła Kraków, Honoris, PGE Turow, AGO, Pact, AVEZ, MONKEsports, MAD Lions (Michu), OG (Mantuu), EC Brugge (n0tice), Illuminar Gaming, UNGENTIUM.

Swoje konto na Steam można doładować za pomocą kodów zasilających PaySafeCard. Zwycięzcy turnieju RMR otrzymają swoje naklejki w grze, które będzie można zakupić.

Znane streamy Polskich drużyn:
Anonymo Esports – https://www.twitch.tv/AnonymoBeOne
Wisła Kraków – https://www.twitch.tv/wislagames

22-letni przedsiębiorca i student informatyki, łączy swoją pasję do technologii z zainteresowaniem esportem i biznesem.

Komentarze

Scroll to top