League Of Legends

Jankos na progu dołączenia do G2 Esports!

 

 

G2 Esports finalizuje szczegóły kontraktu dla Marcina "Jankos'a" Jankowskiego, jak podaje ESPN.

 

Jankos ma dołączyć do G2 Esports w następnym tygodniu, ale kilka spraw musi jeszcze zostać domkniętych, żeby cała transakcja przebiegła bez problemów. G2 do tej pory nie udzieliło komentarza. 

 

Kontrakt Jankosa skończył się 20 listopada, jednak H2K ma prawo wynikające z kontraktu, które pozwala im wysunąć kontr-ofertę do tej której dostanie od innego zespołu, jak podaje źródło ESPN. Aby to nie było problemem dla zespołu Ocelote'a, G2 zgodziło się zapłacić nieznaną sumę dla H2K. Sam zespół odmówił komentarza


 

Jankos dołączy do 4 innych europejskich graczy w G2, czyli Martin'a "Wunder'a" Hanse'a z Splyce, botlane'u z jego byłej drużyny – Roccat'u, a więc będzie to Petter "Hjärnan" Freyschuss i Kim "Wadid" Bae-in. Hiszpański zespół zatrzymuje ich byłego midlaner'a, Luka "PerkZ" Perković (Swoją drogą w bardzo dobrych, przyjacielskich relacjach z Jankosem, co można było zobaczyć m.in. w studiu LCS ), który zamknie główną piątkę na rok 2018.

 

G2 Esports jest jednym z najbardziej utytułowanych zespołów w historii EU LCS. Wygrali 4 tytuły, z dwoma różnymi składami, których jednak cały czas członkiem był PerkZ. Roster teraz jest zbudowany dookoła niego, a pod wodzą Ocelota, zespół z polakiem w składzie, będzie mierzył w najwyższe europejskie i międzynarodowe trofea.

20 letni pasjonat esportu, Ligi legend i wierny fan Fnatic

Komentarze

Scroll to top